En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

امام جمعه جوادآباد:دشمن فرهنگ اصیل روستائیان را هدف قرار داده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ امام جمعه شهر جواد آباد در مراسم بازی های بومی و محلی و نمایشگاه دستاوردهای عشایر شهرستان ورامین گفت : روستائیان در طول تاریخ انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی تأثیرگذاری به سزایی در جامعه داشته اند و همواره مدافع ارزش های والای این نظام الهی بوده اند.
دوشنبه 29 دي 1393

فرماندار ورامین:رفع مشکل روستائیان و عشایر باعث پویایی اقتصاد جامعه می شود

فرماندار ورامین گفت : روستائیان و عشایر از نیروهای فعال و مولد جامعه می باشند که در صورت رفع مشکلات آنان می توان زمینه پویایی اقتصاد جامعه و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری را فراهم کرد.
دوشنبه 29 دي 1393

دهه فجر فرصت تقویت وحدت در جامعه است

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری: ما هم وظیفه داریم از آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و دستاوردهای شهیدان که در خط مقدم مبارزه با زورگویان عالم جان خود را فدا کردند دفاع کنیم.
دوشنبه 29 دي 1393

نخستین جشنواره ورزش های بومی محلی و عشایری در ورامین برگزار می شود

فرماندار ورامین از برگزاری نخستین جشنواره ورزش های بومی محلی و عشایری در این شهرستان خبر داد.
شنبه 27 دي 1393

آزاد راه قم – گرمسار در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد

مدیرکل راه و شهر سازی استان تهران گفت : آزاد راه قم – گرمسار دهه فجر امسال به بهره برداری رسیده و زیر بارترافیک خواهد رفت .
چهارشنبه 24 دي 1393

امام جمعه موقت ورامین:
حجاب اسلامی مهمترین عامل جلوگیری از تسلط استکبار جهانی بر ایران اسلامی است

امام جمعه موقت ورامین گفت: استکبار جهانی به خوبی به این نتیجه رسیده که حجاب اسلامی مهمترین عامل تسلط بر ایران اسلامی است و تلاش دارد با بهره گیری از ماهواره، غیرت، چادر و حجاب زنان ما را بگیرند.
سه شنبه 23 دي 1393

جشن تکلیف دختران دانش آموز ورامین برگزار شد

همزمان با میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) ، جشن تکلیف دانش آموزان دختر مدارس ابتدایی شهرستان ورامین برگزار شد
سه شنبه 23 دي 1393

فرماندار ورامین: گرایش جوانان به ورزش از آسیب های اجتماعی می کاهد

فرماندار ورامین گفت: گرایش جوانان به ورزش از آسیب های ورزشی می کاهد و باید زمینه گرایش مردم و به ویژه جوانان به ورزش همگانی فراهم شود.
سه شنبه 23 دي 1393

فرماندار ورامین:
جشنواره بازی های بومی و محلی و نمایشگاه دستاوردهای روستائیان در شهرستان ورامین برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین گفت: روستاها را نباید محل زندگی محرومان و مستضعفان بدانیم بلکه روستائیان تولیدکنندگانی هستند که زمینه ساز رشد روزافزون برای کشور به شمار می باشند.
يکشنبه 21 دي 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای محمد آباد عربها

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین طی برنامه بتزدید از روستاهای شهرستان این هفته را مهمان مردم خونگرم محمد آباد عربها در بخش جوادآباد بودند.
يکشنبه 21 دي 1393