En

آرشیو

سرپرست جدید فرمانداری ورامین معرفی شد

(57)

با حضور معاون سیاسی استانداری تهران ، حسین کاغذلو به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان ورامین معرفی شد.

دوشنبه 15 مرداد 1397

بازديد فرماندار ورامين از پروژه‌هاي در حال اجرا آب و فاضلاب

(38)

طرح‌هاي آب و فاضلابي در دست احداث شهرستان ورامين مورد بازديد فرماندار اين شهرستان و مديرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقي استان تهران قرارگرفت.

چهارشنبه 10 مرداد 1397

خیرین آزمایشگاه مرکز درمانی جوادآباد را تجهیز می کنند

(26)

بخشدار جوادآباد از توابع شهرستان ورامین گفت: با کمک یک میلیارد و 500 میلیون ریالی خیرین، آزمایشگاه دولتی مرکز درمانی شهر جوادآباد تجهیز می شود .

چهارشنبه 10 مرداد 1397

گزارش تصویری/

بازدید سعیدیان معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری از مرکز تصویربرداری و درمانی باران

(44)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ،به منظور بررسی وضعیت مراکز درمانی و بهداشتی شهرستان ورامین ،عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری با حضور در مرکز تصویربرداری باران ، از بخش های مختلف این مرکز بازدید کرد و در جریان فعالیت های آن قرار گرفت.

دوشنبه 8 مرداد 1397

گزارش تصویری/

دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ورامین برگزار شد

(26)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ،دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ورامین به ریاست تاجیک سرپرست اداره اجتماعی فرمانداری ،حیدری بخشدار جواد آباد و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد .

دوشنبه 8 مرداد 1397

گزارش تصویری/

بازدید فرماندار از پروژه های در حال احداث آب و فاضلاب شهرستان ورامین

(32)

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان ورامین ،محمدرضا یوسفی فرماندار این شهرستان از روند اجرای پروژه های در حال احداث آب و فاضلاب شهرستان ورامین بازدید کرد .

دوشنبه 8 مرداد 1397

گزارش تصویری/

بازدید فرماندار از مرکز اصلاح نژاد گوسفندو بز شهرستان ورامین

(31)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ،محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستان ورامین با حضور در مرکز اصلاح نژاد و تکثیر هسته مواد ژنتیکی گوسفندو بز این شهرستان واقع در روستای قشلاق سعد آباد املاک ضمن بازدید از این مرکز مشکلات موجود را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

دوشنبه 8 مرداد 1397

گزارش تصویری/

جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ورامین برگزار شد

(25)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ورامین در دفتر امام جمعه شهرستان حضرت آیت الله سید مرتضی محمودی ،محمدرضا یوسفی فرماندار ،عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی و انتظامی و دیگر اعضا جلسه برگزار شد

دوشنبه 8 مرداد 1397

گزارش تصویری/

با حضور فرماندار ورامین مشکلات جایگاه سوخت خورین بررسی شد

(22)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ،محمدرضا یوسفی فرماندار از روند ارائه خدمات در جایگاه پمپ بنزین خورین بازدید کرد و نسبت به رفع نواقص موجود دستورات لازم را صادر نمود .

دوشنبه 8 مرداد 1397

گزارش تصویری/

اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان ورامین برگزار شد

(17)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ،اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان ورامین با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار و دیگر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.

دوشنبه 8 مرداد 1397