En

آرشیو

باید با تولید مصالح سبز در ایجاد هوای پاک کمک کرد

(789)


فرماندار ورامین گفت: در سال‌های اخیر استراتژی نوینی در بسیاری از کشورهای جهان تبیین شده که بر مبنای آن کارخانجات تولیدکننده مصالح ساختمانی با صرف انرژی کمتر، مصالح مورد نظر را تولید می‌کنند.

دوشنبه 23 تير 1393

حضور فرماندار ورامین در برنامه جشن رمضان

(777)

فرماندار ورامین گفت: حضرت علی علیه السلام الگوی به تمام معنای رسیدگی به امور ایتام است و باید سیره اخلاقی این امام همام در زندگی ها تدوین شود.

دوشنبه 23 تير 1393

مردم ایران هموراه حامی مردم ستم دیده غزه هستند

(586)

فرماندار ورامین گفت: کسانی که خود پرچم دار دموکراسی و حقوق بشرند درواقع بانیان اصلی ظلم ، فساد و تباهی در کشورهای جهان هستند.

يکشنبه 22 تير 1393

حضرت فاطمه(س) الگوی تمام زنان جهان باشد

(1035)


فرماندار ورامین گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شاهد هستیم که بانوان با حجاب ایرانی در عرصه های علمی ، فرهنگی و ورزشی در جهان نمونه هستند.

يکشنبه 22 تير 1393

ستاد هماهنگی خدمات سفر ویژه تابستان برگزار شد

(677)

معاون فرماندار گفت: ستاد ارائه خدمات سفر ویژه تابستان تشکیل شده است و اعضاء کمیته در راستای اهداف تعیین شده وظایف خود را در جهت خدمت به هم وطنان عزیز انجام دهند.

يکشنبه 22 تير 1393

خانواده شهداء در اشاعه فرهنگ اسلامی پیشگام هستند

(660)

فرماندار ورامین: زندگی و سیره اهل بیت علیه السلام همه اش صبر و ایثار و از خودگذشتگی است و خانواده های معظم شهداء با صبر و ایثار خود نشان دادند پیرو مکتب اهل بیت علیه السلام هستند.

پنجشنبه 19 تير 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از نمایشگاه قرآن

(714)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون سیاسی و انتظامی و بخشدار مرکزی از نمایشگاه قرآن ورامین بازدید بعمل آوردند.

پنجشنبه 19 تير 1393

ابزار های نوین را به خدمت قرآن و اسلام در بیاوریم

(644)

فرماندار ورامین گفت: شهرستان ورامین در اکثر بخش ها دارای ظرفیت های بالایی است و با برنامه ریزی و برگذاری کلاس های قرآنی ورامین را به یک کانون قرآنی تبدیل شود.

پنجشنبه 19 تير 1393

شهداء جنگ تحمیلی جهانیان را وادار به تعظیم در برابر اسلام کردند

(761)

فرماندار ورامین گفت: بارها گفته ایم و باز هم اذعان می کنیم که این امنیت و سربلندی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را از برکت خون شهداء داریم.

چهارشنبه 18 تير 1393

پاداش اعمال نیک انسانها بارش نعمتهای الهی است

(666)

فرماندار ورامین گفت: مسئله زكات از نظر اسلام در آن حد از اهميت است كه در قرآن كريم هر جا دستور به نماز آمده بدنبال آن دستور پرداخت زكات ذكر شده است.

چهارشنبه 18 تير 1393