En
تاریخ : شنبه 23 دي 1396
کد 3358

کارگاه آموزشی دهیاران شهرستان ورامین برگزار شد

کارگاه آموزشی دهیاران بخش های مرکزی و جوادآباد ورامین به منظور آشنایی با وظایف قانونی در شهرستان ورامین برگزار شد.
به روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در این کارگاه آموزشی که با حضور دهیاران بخش مرکزی و جواد آباد ورامین و به میزبانی بخشداری مرکزی در سالن تبیان اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد ، قوانین و مقررات مربوط به فعالیت های مالی ، عمرانی ، مدیریت پسماند و امنیت روستاها به دهیاران ارائه شد.
بخشدار مرکزی ورامین در این رابطه گفت : دهیاران باید با قوانین و مقررات امور مالی و معاملاتی مربوط به دهیاری ها و شوراها، قوانین و مقررات ملی ساختمان و ساخت و ساز، وظایف و جایگاه قانونی دهیاری و شوراهای اسلامی ،مدیریت پسماند روستایی و ایمنی روستاها در زمان بروز بحران آشنا باشند.
مصطفی حیدری افزود : در این دوره آموزشی که با استفاده از اساتیدی از استانداری تهران برگزار شد، دهیاران به مدت سه روز با مسائل مربوط به وظایف دهیاران آشنا شدند.
وی تصریح کرد: دهیاران باید اطلاعات خود را با توجه به قوانین و مقررات ، به روز رسانی کنند تا در خدمت رسانی به مردم موفق تر از پیش عمل کنند.
حیدری بیان کرد: دهیاران نماینده دولت در مناطق روستایی هستند که باید باجدیت و تلاش و با توجه به اعتباراتی که دولت های یازدهم و دوازدهم به این مناطق اختصاص داده اند ، توسعه و پیشرفت را نصیب روستاها کنند.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 23 دي 1396
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 104
نظرات شما
captcha refresh