En
تاریخ : يکشنبه 18 شهريور 1397
کد 3706

آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان ورامین برگزار شد

آئین تجلیل از خبرنگاران ورامین با حضور سرپرست فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در این مراسم که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد ، از تلاش های خبرنگاران خبرگزاری ها ، رسانه ها و مطبوعات شهرستان ورامین تقدیر به عمل آمد.
سرپرست فرمانداری ورامین در این مراسم گفت : خبرنگار خلاق باید همانند خبر همواره در جریان باشد که لازمه این مهم کشف حقایق تازه است.
حسین کاغذلو افزود : خبرنگار همواره از کشف مسائل و بازگو کردن آنچه برای مردم کشف کرده، لذت برده و هنگام کار ، پرسش هایی را مطرح می کند که عامه مردم آن را طلب کرده و می خواهند که پاسخ آن ها را بدانند.
وی اظهار داشت : لازمه خبرنگار خلاق بودن، داشتن علم و دانش، تجربه و جسارت است تا در کنار آن با سرعت، دقت و صحت به عنوان سه اصل مهم کار خبری بتواند موفق عمل کند.
وی با تأکید بر لزوم اطلاع رسانی فعالیت های انجام شده به مردم و بیان مشکلات مردم به مسئولان گفت : خبرنگاران می توانند به  عنوان پل رابط بین مردم و مسئولان ، خدمات ارائه شده از سوی نظام و دولت را به مردم بازگو کرده و واسطه اطلاع رسانی دقیق ، مردم را به آینده امیدوار و کارآمدی نظام را بیان کنند.
سرپرست فرمانداری ورامین افزود : در شرایطی که تلاش بدخواهان نظام در بی اثر نشان دادن خدمات نظام و دولت است ، خبرنگاران می توانند به عنوان بازوی توانمند ، این هجمه ها را خنثی و روح امید را در جامعه بدمند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 18 شهريور 1397
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 54