En
تاریخ : يکشنبه 18 شهريور 1397
کد 3706
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در این مراسم که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد ، از تلاش های خبرنگاران خبرگزاری ها ، رسانه ها و مطبوعات شهرستان ورامین تقدیر به عمل آمد.
سرپرست فرمانداری ورامین در این مراسم گفت : خبرنگار خلاق باید همانند خبر همواره در جریان باشد که لازمه این مهم کشف حقایق تازه است.
حسین کاغذلو افزود : خبرنگار همواره از کشف مسائل و بازگو کردن آنچه برای مردم کشف کرده، لذت برده و هنگام کار ، پرسش هایی را مطرح می کند که عامه مردم آن را طلب کرده و می خواهند که پاسخ آن ها را بدانند.
وی اظهار داشت : لازمه خبرنگار خلاق بودن، داشتن علم و دانش، تجربه و جسارت است تا در کنار آن با سرعت، دقت و صحت به عنوان سه اصل مهم کار خبری بتواند موفق عمل کند.
وی با تأکید بر لزوم اطلاع رسانی فعالیت های انجام شده به مردم و بیان مشکلات مردم به مسئولان گفت : خبرنگاران می توانند به  عنوان پل رابط بین مردم و مسئولان ، خدمات ارائه شده از سوی نظام و دولت را به مردم بازگو کرده و واسطه اطلاع رسانی دقیق ، مردم را به آینده امیدوار و کارآمدی نظام را بیان کنند.
سرپرست فرمانداری ورامین افزود : در شرایطی که تلاش بدخواهان نظام در بی اثر نشان دادن خدمات نظام و دولت است ، خبرنگاران می توانند به عنوان بازوی توانمند ، این هجمه ها را خنثی و روح امید را در جامعه بدمند.