En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری/

جلسه مشترک فرماندار ورامین با فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران برگزار شد

جلسه مشترک فرماندار ورامین با فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران برگزار شد جلسه مشترک حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین با سردار عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران برگزار شد.
سه شنبه 22 مرداد 1398

225 تن ماهی در ورامین تولید شد

225 تن ماهی در ورامین تولید شد مدیرجهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت : 225 تن گوشت ماهی سال گذشته در استخرهای پرورش ماهی شهرستان ورامین تولید شد.
سه شنبه 22 مرداد 1398

بیش از یک هزار بسته گوشت بین نیازمندان توزیع شد

بیش از یک هزار بسته گوشت بین نیازمندان توزیع شد رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ورامین گفت: با کمک خیرین نیک اندیش با ذبح ۱۳ راس دام زنده بیش از یک هزار بسته گوشت بین نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد توزیع شد.
سه شنبه 22 مرداد 1398

گزارش تصویری(2)

آئین تجلیل از خبرنگاران دشت ورامین برگزار شد

آئین تجلیل از خبرنگاران دشت ورامین برگزار شد همزمان با هفدهم مرداد، سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، آئین تجلیل از خبرنگاران دشت ورامین با حضور حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین برگزار شد.
سه شنبه 22 مرداد 1398

گزارش تصویری (1)

آئین تقدیر از خبرنگان شهرستان ورامین برگزار شد

آئین تقدیر از خبرنگان شهرستان ورامین برگزار شد به مناسبت هفدهم مرداد، سالروزشهادت شید محمود صارمی و روز خبرنگاران، از تلاش خبرنگاران و اصحاب رسانه دشت ورامین تقدیر به عمل آمد.
سه شنبه 22 مرداد 1398

آئین تقدیر از خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی ورامین برگزار شد

آئین تقدیر از خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی ورامین برگزار شد به مناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار، آئین تقدیر از خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی ورامین برگزار شد.
سه شنبه 22 مرداد 1398

پاسخگويي فرماندار ورامین به شهروندان از طريق سامانه 111

پاسخگويي فرماندار ورامین به شهروندان از طريق سامانه 111 فرماندار شهرستان ورامین با حضور در استانداری تهران و از طریق سامانه سامد ، با مردم شهرستان سخن گفته و به مشکلات آنان رسیدگی می کند.
يکشنبه 20 مرداد 1398

ورزشکاران با قهرمانی نام ایران را بلند آوازه می کنند

ورزشکاران با قهرمانی نام ایران را بلند آوازه می کنند وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ورزشکاران با قهرمانی در میادین مختلف ورزشی، نام ایران را بلند آوازه می کنند و مایه نشاط جامعه را فراهم می نمایند.
شنبه 19 مرداد 1398

حمایت وزارت ارتباطات از تیم والیبال ورامین زمینه قهرمانی آن را فراهم کرد

حمایت وزارت ارتباطات از تیم والیبال ورامین زمینه قهرمانی آن را فراهم کرد فرماندار ورامین در آئین تجلیل از تیم والیبال شهرداری این شهرستان که در مسابقات قهرمانی آسیا مقام اول را کسب کردند گفت : حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همراهی مسئولان ومحلی و استانی زمینه قهرمانی تیم والیبال شهرداری ورامین در مسابقات آسیایی را فراهم کرد.
شنبه 19 مرداد 1398

در مواجهه با توطئه دشمن همه باید رزمنده باشند

در مواجهه با توطئه دشمن همه باید رزمنده باشند نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن شدیدترین دشمنی را علیه ایران اسلامی آغاز کرده و مواجهه با این توطئه به این مهم نیاز دارد که همه رزمنده باشند.
شنبه 19 مرداد 1398