En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برنامه بازدید از مناطق روستایی توسط فرماندار ورامین برگزار شد

برنامه بازدید از مناطق روستایی توسط فرماندار ورامین برگزار شد برنامه بازدید فرماندار شهرستان ورامین از مناطق روستایی با حضور مسئولان ادارات و نهادهای اجرایی شهرستان برگزار شد.
چهارشنبه 4 تير 1399

زکات مهم‌ترین منبع مالی رفع نیاز محرومان است

زکات مهم‌ترین منبع مالی رفع نیاز محرومان است نماینده ویژه رئیس کمیته امداد در شوراي زكات گفت: زکات، مهم‌ترین منبع مالی و برنامه اقتصادی اسلامی برای رفع نیاز محرومان است.
چهارشنبه 4 تير 1399

شورای زکات در مناطق روستایی تشکیل می‌شود

شورای زکات در مناطق روستایی تشکیل می‌شود حجت‌الاسلام سیف‌الله آهمند رئیس اجرایی شورای زکات استان تهران در جلسه مشترک با دهیاران ورامین، از تشکیل شورای زکات در مناطق روستایی استان تهران خبر داد.
چهارشنبه 4 تير 1399

گشت مشترک مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاها تشکیل می‌شود

گشت مشترک مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاها تشکیل می‌شود معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری ورامین در جلسه مشترک با دهیاران گفت: به منظور مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در خارج از بافت روستایی و تغییر کاربری اراضی کشاورزی، گشت مشترک مقابله با این پدیده در روستاها تشکیل می‌شود.
چهارشنبه 4 تير 1399

جلسه مشترک فرماندار ورامین با دهیاران

جلسه مشترک فرماندار ورامین با دهیاران جلسه مشترک فرماندار ورامین با دهیاران بخش های مرکزی و جوادآباد با هدف آشنایی آنان با قوانین و ارتباط موثر با مسئولان در محل فرمانداری ورامین برگزار شد.
چهارشنبه 4 تير 1399

دیدار فرماندار ورامین با رئیس و اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان ورامین

دیدار فرماندار ورامین با رئیس و اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان ورامین حسین کاغذلو همزمان با روز ملی اصناف، با سیدعباس میری رئیس و اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان ورامین دیدار و از زحمات و تلاش های آنان تقدیر کرد.
دوشنبه 2 تير 1399

کارخانه صنایع آرد ورامین با کیفیت ترین محصول را تولید می کند

کارخانه صنایع آرد ورامین با کیفیت ترین محصول را تولید می کند حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین گفت: کارخانه صنایع آرد ورامین،یکی از با کیفیت ترین محصولات را تولید و روانه بازار مصرف می‌کند.
دوشنبه 2 تير 1399

گزارش تصویری/

دیدار فرماندار با رییس ادراه تبلیغات اسلامی

دیدار فرماندار با رییس ادراه تبلیغات اسلامی به گزارش روابط عموی فرمانداری شهرستان ورامین ،همزمان با سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی حسین کاغذلو فرماندارورامین به اتفاق توسلی معاون اداری مالی،میری مسئول روابط عمومی و میرزایی رئیس اداره صمت با حضور در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با حجت الاسلام سید کمیل موسوی دیدار و از تلاش های ایشان تقدیر کردند .
يکشنبه 1 تير 1399

گزارش تصویری/

دیدار فرماندار با رئیس و کارکنان اتاق اصناف شهرستان ورامین

دیدار فرماندار با رئیس و کارکنان اتاق اصناف شهرستان ورامین به مناسبت گرامیداشت روزملی اصناف حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین با حضور در اتاق اصناف شهرستان ضمن دیدار با رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان این روز را تبریک گفت.
يکشنبه 1 تير 1399

گزارش تصویری/

بازدید فرماندار شهرستان ورامین از کارخانه صنایع آرد ورامین

بازدید فرماندار شهرستان ورامین از کارخانه صنایع آرد ورامین به منظور بررسی وضعیت فعالیت کارخانه صنایع آرد ورامین ،حسین کاغذلو فرماندار شهرستان از این کارخانه بازدید به عمل آورد.  
يکشنبه 1 تير 1399