En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

استقرار دانشگاه علوم پزشکی در ورامین خواست مردم و مسوولین است

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ورامین گفت : استقرار دانشگاه علوم پزشکی در ورامین ، خواست مردم و مسوولین این شهرستان است و برای این مهم همه نوع همکاری با دانشگاه شهید بهشتی صورت گرفته است.
شنبه 30 خرداد 1394

گزارش تصویری بازدید معاون برنامه ریزی فرمانداری ورامین از 2 واحد صنعتی در خیرآباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ؛ پیرو برنامه بازدیدهای مستمر از واحدهای تولیدی و شهرک ها و مناطق صنعتی شهرستان و به منظور حمایت و رفع مشکلات و موانع واحد های تولیدی ، بوربور معاونت برنامه ریزی فرمانداری ، ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت ، روئسای ادارات عضو کارگروه امور اقتصادی – تولیدی و توسعه صادرات غیر نفتی و سایر اعضاء مرتبط با حوزه تولید از دو واحد تولیدی در منطقه صنعتی خیرآباد جنوبی بازدیدی بعمل گرفت .
شنبه 30 خرداد 1394

حمایت از تولید کنندگان گام اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی است

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان ورامین گفت: حمایت از تولیدکنندگان به عنوان اصلی ترین محور توسعه اقتصادی کشور، گامی اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی محسوب می شود.
شنبه 30 خرداد 1394

پیام تبریک فرماندار ورامین به مناسبت ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار ورامین به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان پیام تبریکی صادر کرد.
پنجشنبه 28 خرداد 1394

شرکت برق استان تهران: برق در قرچک و ورامین روز جمعه قطع می شود

شرکت توزیع برق استان تهران اعلام کرد: نصب دکل فوق توزیع در روز جمعه 29/03/94 در مناطق قرچک و ورامین خاموشی موقت را به دنبال خواهد داشت.
پنجشنبه 28 خرداد 1394

مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز نیاز به عزم همگانی دارد

معاون عمرانی فرمانداری ورامین گفت : مقابله با پدیده ساخت و ساز غیر مجاز به ویژه در مناطق روستایی نیازمند عزم جدی همه مسئولین دستگاه ها می باشد .
پنجشنبه 28 خرداد 1394

بخشدار مرکزی ورامین از روستای باغخواص بازدید بعمل آورد

بخشدار مرکزی به همراه ریئس بنیاد مسکن و برخی از مسئولین واحد های بخشداری مرکزی و کارشناسان بنیاد مسکن از روستای باغخواص بازدید کردند.
چهارشنبه 27 خرداد 1394

حضور اتباع افغان در ایران فرصتی برای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی است

فرماندار ورامین گفت : حضور اتباع افغان در ایران فرصتی برای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی محسوب می شود که باید به خوبی از این فرصت استفاده کرد.
سه شنبه 26 خرداد 1394

مشاور استاندار تهران:احترام به همه افراد نماد اعتقادی و فرهنگی نظام است

مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران گفت : احترام به همه افراد نماد اعتقادی و فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
سه شنبه 26 خرداد 1394

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای آبباریک در بخش جوادآباد

سه شنبه 26 خرداد 1394