En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تحسین وزیر صنعت از ابتکار روابط عمومی فرمانداری ورامین+فیلم

تحسین وزیر صنعت از ابتکار روابط عمومی فرمانداری ورامین+فیلم محمد رضا نعمت زاده در جلسه بررسی مشکلات اقتصادی شهرستان ورامین که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد از ابتکار روابط عمومی فرمانداری این شهرستان در ارائه گزارش تصویری قابلیت های اقتصادی ورامین تقدیر کرد.
شنبه 25 مرداد 1393

همزمان با هفته دولت 12 پروژه عمرانی در ورامین افتتاح می شود

همزمان با هفته دولت 12 پروژه عمرانی در ورامین افتتاح می شود معاون عمرانی فرمانداری ورامین: همزمان با هفته دولت 12 پروزه عمرانی در شهرستان ورامین افتتاح و به بهره برداری وی رسد.
شنبه 25 مرداد 1393

گزارش تصویری جلسه مشترک مسئولان شهرستان ورامین با وزیر صنعت،معدن و تجارت

گزارش تصویری جلسه مشترک مسئولان شهرستان ورامین با وزیر صنعت،معدن و تجارت به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ امروز صبح در جلسه ای مشترک مسئولان و اصحاب صنایع و اصناف شهرستان مشکلات و موانع صنایع شهرستان را با وزیر صنعت،معدن و تجارت در میان گذاشتند.
پنجشنبه 23 مرداد 1393

منطقه ویژه اقتصادی ورامین باید با برنامه ریزی و هدف گذاری مناسبی صورت گیرد

منطقه ویژه اقتصادی ورامین باید با برنامه ریزی و هدف گذاری مناسبی صورت گیرد وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور مردم در عرصه های مختلف اقتصادی باعث رفع رکود در اقتصاد جامعه شده و کشو را در این عرصه شکوفا می کند.
پنجشنبه 23 مرداد 1393

حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت فرصتی مغتنم برای توسعه ورامین است

حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت فرصتی مغتنم برای توسعه ورامین است به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین صبح پنجشنبه ،گفت: حضور یکی از مهمترین وزیران دولت تدبیر و امید در منطقه ورامین نشان از اهتمام دولت در رفع مشکل تولید در این شهرستان است که این مهم می تواند مشکل صاحبان صنایع را برطرف و رکود تولید را رفع نماید .
پنجشنبه 23 مرداد 1393

در زندانها برنامه های فرهنگی در اولویت باشد

در زندانها برنامه های فرهنگی در اولویت باشد وی گفت: بحث تکریم خانواده های زندانیان نیز جدی می باشد و باید ستاد حمایت از خانواده زندانیان در این خصوص نیز برنامه های فرهنگی،مذهبی و اجتماعی تدوین نماید.
چهارشنبه 22 مرداد 1393

گزارش تصویری مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین

گزارش تصویری مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین با حضور فرماندار شهرستان ورامین، امام جمعه موقت شهرستان ورامین،معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری،بخشدار مرکزی ، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان فرمانداری و اداره ارشاد اسلامی در تالار ضیافت شهر ورامین برگزار گردید. گزارش تصویری این مراسم:
سه شنبه 21 مرداد 1393

فرماندار ورامین از 65 نفر از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین تقدیر کرد

فرماندار ورامین از 65 نفر از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین تقدیر کرد فرماندار ورامین ورامین : امروز شاهدیم در شرایطی که رژیم اشغالگر قدس تلاش دارد تا از درج اخبار مربوط به جنایات رخ داده در نوار غزه جلوگیری کند باز هم خبرنگاران با وجود تمامی خطراتی که در آن منطقه وجود دارد در محل حاضر می شوند و اخبار این جنایات را به گوش جهانیان می رسانند .
سه شنبه 21 مرداد 1393

هفته دفاع مقدس باید باشکوهتر از گذشته برگزار شود

هفته دفاع مقدس باید باشکوهتر از گذشته برگزار شود قرماندار ورامین: خانواده های شهداء و جانبازان سهم بسزائی در پیروزی 8 سال دفاع مقدس دارند و باید یکی از برنامه های این هفته دیدار با این عزیزان باشد.
دوشنبه 20 مرداد 1393

خبرنگاران پل ارتباطي ميان مردم ومسئولين هستند

خبرنگاران پل ارتباطي ميان مردم ومسئولين هستند فرماندار ورامین گفت : خبرنگار ركن اساسي اطلاع رساني و امانتداران جامعه می باشند و بدون حضور آنها آثار پيشرفت جامعه منعکس نخواهد شد.
دوشنبه 20 مرداد 1393