En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری/

آئین تودیع و معارفه معاون درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین

 آئین تودیع و معارفه معاون درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین امیر امینی به عنوان سرپرست معاون درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین منصوب شد.
دوشنبه 14 مرداد 1398

گزارش تصویری/

جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان ورامین برگزار شد

جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان ورامین برگزار شد جلسه کارگروه مدیریت پسماندشهرستان ورامین به منظور بررسی وضعیت مدیریت پسماندهای خانگی،صنعتی و پزشکی برگزار شد .
دوشنبه 14 مرداد 1398

هر روز 70 ورامینی خون خود را به نیازمندان اهدا می کنند

هر روز 70 ورامینی خون خود را به نیازمندان اهدا می کنند رئیس مرکز انتقال خون شهرستان ورامین گفت: هر روز ۷۰ نفر با مراجعه به پایگاه ثابت انتقال خون ورامین، خون خود را به نیازمندان اهدا می کنند.
يکشنبه 13 مرداد 1398

حضور فرماندار ورامین در نمایشگاه مطبوعات و رسانه های جنوب شرق استان تهران

حضور فرماندار ورامین در نمایشگاه مطبوعات و رسانه های جنوب شرق استان تهران حسین کاغذل فرماندار شهرستان ورامین با حضور در نمایشگاه مطبوعات و رسانه های جنوب شرق استان تهران واقع در شهرستان قرچک از غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد و ضمن دیدار با اصحاب رسانه پاسخگوی سوالات آنان شد .
پنجشنبه 10 مرداد 1398

گزارش تصویری

دو پروژه صنعتی در ورامین افتتاح شد

دو پروژه صنعتی در ورامین افتتاح شد دو پروژه صنعتی تولیدی با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در شهرستان ورامین افتتاح شد.
چهارشنبه 9 مرداد 1398

گزارش تصویری

کلنگ احداث سافاری پارک ورامین به زمین زده شده

 کلنگ احداث سافاری پارک ورامین به زمین زده شده عملیات احداث بزرگترین سافاری پارک خاور میانه در روستای حصار گلی از توابع بخش جوادآباد ورامین با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه آغاز شد.
چهارشنبه 9 مرداد 1398

95 درصد از صادرات روده کشور از ورامین صورت می گیرد

95 درصد از صادرات روده کشور از ورامین صورت می گیرد فرماندار ورامین گفت: سورت ۹۵ درصد از روده کشور در ورامین انجام می‌شود و این صنعت میلیون‌ها دلار برای کشور ارز آوری دارد.
چهارشنبه 9 مرداد 1398

افتتاح دو طرح صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی سالاریه

افتتاح دو طرح صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی سالاریه دو پروژه صنعتی تولیدی با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در شهرستان ورامین افتتاح شد.
چهارشنبه 9 مرداد 1398

کلنگ احداث بزرگترین سافاری پارک خاورمیانه در ورامین به زمین خورد

کلنگ احداث بزرگترین سافاری پارک خاورمیانه در ورامین به زمین خورد عملیات احداث بزرگترین سافاری پارک خاور میانه در روستای حصار گلی از توابع بخش جوادآباد ورامین با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه آغاز شد.
چهارشنبه 9 مرداد 1398

مهمترین اصل در پیشگیری از اعتیاد آموزش میباشد

مهمترین اصل در پیشگیری از اعتیاد آموزش میباشد معاون سیاسی انتظامی فرماندار ورامین گفت:حوزه آموزش در بحث مبارزه با اعتیاد مغفول مانده است و علاوه بر پیشگیری ما باید در حوزه آموزش ورود جدی داشته باشیم.
سه شنبه 8 مرداد 1398