En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برای رفع مشکل اعتیاد از ظرفیت خیرین استفاده شود

برای رفع مشکل اعتیاد از ظرفیت خیرین استفاده شود بخشدار مرکزی ورامین گفت: به منظور رفع مشکلات ناشی از ابتلای افراد به مواد مخدر از توان و ظرفیت خیرّین نیک اندیش باید استفاده کرد.
شنبه 31 خرداد 1399

پست آماده ارائه خدمات خریدو فرش اینترنتی است

پست آماده ارائه خدمات خریدو فرش اینترنتی است محمد مهدی پیشقدم سرپرست اداره کل پست جنوب استان تهران گفت در دیداربا فرماندار ورامین اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های خانگی را افزایش داده و بسیاری از مردم، محصولات خود را به صورت اینترنتی و آنلاین به فروش می‌رسانند که پست آماده‌ است خدمات آفلاین پرداخت هزینه خرید و فروش محصولات را انجام دهد تا بخشی از مشکلات کسب و کار مردم برطرف شود.
شنبه 31 خرداد 1399

گزارش تصویری/

برداشت گندم از مزارع دشت ورامین

برداشت گندم از مزارع دشت ورامین به گزارش روابط عمومی فزمانداری شهرستان ورامین ،محسن بنائیان گفت: در سال زراعی جاری بیش از ۱۲ هزار هکتار از اراضی قابل کشت شهرستان ورامین زیرکشت محصول گندم رفته که این میزان نسبت به سال زراعی گذشته به دلیل وضعیت مناسب آب وهوا و بارش های جوی ۲ هزار هکتار افزایش داشته است.
شنبه 31 خرداد 1399

گزارش تصویری/

دیدار سرپرست اداره کل پست جنوب استان تهران با فرماندار ورامین

دیدار سرپرست اداره کل پست جنوب استان تهران با فرماندار ورامین به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ،محمدمهدی پیشقدم سرپرست اداره کل پست جنوب استان تهران با حضور در محل فرمانداری ورامین با حسین کاغذلو فرماندار دیدار و گفتگو کرد.
شنبه 31 خرداد 1399

رها کردن معتادان بهبود یافته در جامعه آنان را بار دیگر به اعتیاد می کشاند

رها کردن معتادان بهبود یافته در جامعه آنان را بار دیگر به اعتیاد می کشاند معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت: رها کردن معتادان بهبود یافته در جامعه آنان را بار دیگر به اعتیاد می کشاند.
شنبه 31 خرداد 1399

جلسه ستاد غنی سازی اوقات فراغت ورامین برگزار شد

جلسه ستاد غنی سازی اوقات فراغت ورامین برگزار شد جلسه ستاد غنی سازی اوقات فراغت به ریاست تقوی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین برگزار شد.
پنجشنبه 29 خرداد 1399

تخریب 40 مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در ورامین

تخریب 40 مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در ورامین سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: با تخریب ۴۰ مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی بخش جوادآباد، بیش از ۳۰۰ هزار مترمربع از اراضی کشاورزی این شهرستان آزاد شد.
سه شنبه 27 خرداد 1399

دامداران مراقبت بیشتری نسبت به سرقت احشام انجام دهند

دامداران مراقبت بیشتری نسبت به سرقت احشام انجام دهند معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت: با توجه به قیمت بالای دام و احتمال سرقت دام توسط سارقان از دامداران درخواست می‌شود تا مراقبت بیشتری را دام‌های خود داشته باشند.
سه شنبه 27 خرداد 1399

گزارش تصویری/

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ورامین برگزار شد

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ورامین برگزار شد جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ورامین به ریاست تقوی معاون سیاسی انتظامی و با حضور اعضاء و مسئولین دستگاه های ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد.
سه شنبه 27 خرداد 1399

گزارش تصویری/

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ورامین

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ورامین به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ،جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ورامین به ریاست تقوی معاون سیاسی انتظامی و با حضور توسلی معاون مالی و برنامه ریزی ،تقوی ونکی بخشدار مرکزی و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
سه شنبه 27 خرداد 1399