En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا در ورامین برگزار شد

جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا در ورامین برگزار شد هشتمین جلسه تخصصی ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا در محل فرمانداری ورامین برگزار شد
چهارشنبه 28 اسفند 1398

گزارش تصویری/

تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در فرمانداری ورامین به مناسبت 2 اسفند روز بزرگداشت شهدا

تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در فرمانداری ورامین به مناسبت 2 اسفند روز بزرگداشت شهدا به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ، به مناسبت 2 اسفند روز بزرگداشت شهدا طی مراسمی با حضور حسین کاغذلو فرماندار ورامین ، توسلی معاون امور مالی و برنامه ریزی از فرزندان شهدای شاغل در فرمانداری و همچنین روسای ادارت که فرزندان شاهد میباشند تجلیل شد .
پنجشنبه 22 اسفند 1398

شهرستان ورامین از آب سد ماملو بهره مند شد

شهرستان ورامین از آب سد ماملو بهره مند شد فرماندار شهرستان ورامین گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و اختصاص اعتبارات مورد نیاز، آب سد ماملو به ورامین رسید و مردم این شهرستان از این پس، از آب سالم و بهداشتی تصفیه‌خانه هفتم برخوردار می‌شوند.
سه شنبه 20 اسفند 1398

8 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در ورامین تخریب شد

8 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در ورامین تخریب شد سرپرست جهاد کشاورزی ورامین از تخریب 8 مورد ساخت و ساز غیر مجاز بر اساس قانون حفظ اراضی کشاورزی خبر داد.
پنجشنبه 15 اسفند 1398

آمادگی بهزیستی ورامین برای مقابله با کرونا

آمادگی بهزیستی ورامین برای مقابله با کرونا رئیس اداره بهزیستی شهرستان ورامین از آمادگی این اداره برای مقابله با بیماری کرونا در مراکز مختلف خبر داد.
سه شنبه 13 اسفند 1398

هفتمین جلسه کمیته مبارزه با کرونا در ورامین تشکیل شد

هفتمین جلسه کمیته مبارزه با کرونا در ورامین تشکیل شد هفتمین جلسه کمیته مبارزه با کرونا به ریاست فرماندار شهرستان ورامین تشکیل شد.
سه شنبه 13 اسفند 1398

بازدید فرماندار ورامین از وضعیت لایروبی نهر موسوم به کویرآباد

بازدید فرماندار ورامین از وضعیت لایروبی نهر موسوم به کویرآباد حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین با حضور در روستای کویرآباد از روند لایروبی نهر ورودی این روستا که در بارش های هفته گذشته با انبوهی از زباله ها و پلاستیک مسدود شده بود قرار گرفت.
دوشنبه 12 اسفند 1398

نصب بنرهای اطلاع رسانی و پیشگیری از ویروس کرونا در سطح شهرستان ورامین

نصب بنرهای اطلاع رسانی و پیشگیری از ویروس کرونا در سطح شهرستان ورامین به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ، باتوجه به شیوع بیماری ویروس کرونا به همت شبکه بهداشت ودرمان و واحد بهداشت شهرداری ورامین در جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی شهروندان در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بنرهای اطلاع رسانی در نقاط مختلف شهر نصب گردید .
يکشنبه 11 اسفند 1398

با بسیج تمامی امکانات مادی و معنوی باید از همه گیر شدن ویروس کرونا جلوگیری شود

با بسیج تمامی امکانات مادی و معنوی باید از همه گیر شدن ویروس کرونا جلوگیری شود فرماندار ورامین گفت: شهرستان ورامین بر اساس دستورالعمل‌های ستاد ملی پیشگیری از کرونا، فعالیت‌های خود را بر پایه اطلاع رسانی عمومی و اقدامات پیشگیرانه استوار کرده و با بسیج تمامی امکانات مادی و معنوی تلاش دارد تا از همه گیر شدن این بیماری جلوگیری کند.
يکشنبه 11 اسفند 1398

آمادگی کامل شهرداری ورامین در مقابله با یروس کرونا

آمادگی کامل شهرداری ورامین در مقابله با یروس کرونا شهردار ورامین گفت: با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کلیه اماکن عمومی ورامین به صورت روزانه ضدعفونی می‌شود و شهرداری آمادگی کاملی در امر مقابله با ویروس کرونا دارد .
يکشنبه 11 اسفند 1398