En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار ورامین با میرزائی جانباز 60 درصد دیدار کرد

فرماندار ورامین با میرزائی جانباز 60 درصد دیدار کرد فرماندار ورامین گفت:حضرت امام خمینی رحمه الله بارها با کلام الهی خود جانبازان و ایثارگران را مورد تفقّد قرار داده و آنها را مایه سرافرازی ملت ایران خوانده اند.
دوشنبه 7 مهر 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای رستم آباد

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای رستم آباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرمانداری شهرستان ورامین پیرو سفر های روستایی ، این هفته از روستای رستم آباد در بخش مرکزی بازدید بعمل آوردند.
يکشنبه 6 مهر 1393

رفع محرومیت روستائیان از میزان مهاجرت به شهرها می کاهد

رفع محرومیت روستائیان از میزان مهاجرت به شهرها می کاهد فرماندار ورامین گفت : رفع محرومیت روستائیان از میزان مهاجرت به شهرها کاسته و زمینه رشد و توسعه اقتصاد روستایی را میسر می سازد.
يکشنبه 6 مهر 1393

طرح سرشماری کشاورزی در شهرستان ورامین آغاز شد

طرح سرشماری کشاورزی در شهرستان ورامین آغاز شد فرماندار ورامین گفت: ماموران سرشماری عمومی کشاورزی از صبح امروز با در اختیار گرفتن ملزومات مورد نیاز از جمله تبلت ، کار خود را در مناطق کشاورزی و دامپروری ورامین آغاز نموده اند .
شنبه 5 مهر 1393

دانش آموزان تلاش نمایند به لباس اخلاق نیز ملبس شوند

دانش آموزان تلاش نمایند به لباس اخلاق نیز ملبس شوند همزمان با سراسر کشور و با نواخته شدن زنگ مدرسه، سال تحصیلی جدید در شهرستان ورامین آغاز شد و بیش از 46 هزار دانش آموز در کلاس های درس حاضر شدند.
شنبه 5 مهر 1393

رئیس جدید شبکه دامپزشکی شهرستان ورامین معرفی شد

رئیس جدید شبکه دامپزشکی شهرستان ورامین معرفی شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محمد مقدم طی آیینی با حضور فرماندار شهرستان ورامین، امام جمعه موقات شهر ورامین و برخی از مسئولین ، به عنوان رئیس جدید شبکه دامپزشکی شهرستان ورامین معرفی شد .
شنبه 5 مهر 1393

کمبود آب جدی است و در صورت عدم صرفه جویی به بحران تبدیل می شود

کمبود آب جدی است و در صورت عدم صرفه جویی به بحران تبدیل می شود فرماندار ورامین گفت: کمبود آب جدی است و در صورت عدم رعایت اصل صرفه جویی به بحران تبدیل می شود.
پنجشنبه 3 مهر 1393

یادواره شهدای کارمند شهرستان ورامین برگزار شد

یادواره شهدای کارمند شهرستان ورامین برگزار شد همزمان با هفته دفاع مقدس ، یادواره شهدای کارمند ادارات و نهادهای شهرستان ورامین برگزار شد .
پنجشنبه 3 مهر 1393

پیام فرماندار ورامین بمناسبت هفته دفاع مقدس

پیام فرماندار ورامین بمناسبت هفته دفاع مقدس
پنجشنبه 3 مهر 1393

پیام فرماندار ورامین بمناسبت فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت

پیام فرماندار ورامین بمناسبت فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت
پنجشنبه 3 مهر 1393