En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بازدید از روستای رستم آباد در برنامه سفرهای روستایی فرماندار ورامین قرار گرفت

بازدید از روستای رستم آباد در برنامه سفرهای روستایی فرماندار ورامین قرار گرفت پیرو سفر های روستایی فرمانداری ورامین ، طی برنامه ریزی های انجام شده شنبه آینده فرماندار شهرستان ورامین از روستای رستم آباد در بخش جوادآباد شهرستان بازدید بعمل خواهند آورد.
چهارشنبه 2 مهر 1393

بمناسبت هفته دفاع مقدس فرماندار ورامین با چهار خانواده شهید و جانباز دیدار کرد

بمناسبت هفته دفاع مقدس فرماندار ورامین با چهار خانواده شهید و جانباز دیدار کرد فرماندار ورامین گفت: هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه ‏ای از برجسته‏ ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است.
چهارشنبه 2 مهر 1393

رییس جمهوری در پیامی به مناسبت بازگشایی مدارس:
مدرسه، خانه امید دولت و مردم و آموزش و پرورش بنیادی ترین بخش توسعه کشور است/

رییس جمهوری در پیامی به مناسبت بازگشایی مدارس:<br />مدرسه، خانه امید دولت و مردم و آموزش و پرورش بنیادی ترین بخش توسعه کشور است/ رییس جمهوری روز سه شنبه و همزمان با آغاز بازگشایی مدارس، در پیامی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی کشور ما نیاز به مدرسه پویا و نوآور داریم و سازندگان اصلی مدرسه، معلمان، مربیان و دانش آموزان این سرزمین هستند، تصریح کرد: مدرسه، خانه امید دولت و مردم و آموزش و پرورش بنیادی ترین بخش توسعه کشور است.
چهارشنبه 2 مهر 1393

گزارش تصویری آئین جشن شکوفه ها با حضور فرماندار ورامین

گزارش تصویری آئین جشن شکوفه ها با حضور فرماندار ورامین به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ؛ محسن خوانساری به همراه امام جمعه موقت شهر ورامین، همراه معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ، بخشدار مرکزی ، مسئول روابط عمومی فرمانداری و روسای اداره آموزش و پرورش شهرستان ورامین در آئین جشن شکوفه ها که در مدرسه علوی شهر ورامین برگذار گردیده بود شرکت کردند.
دوشنبه 31 شهريور 1393

فرماندار ورامین: پبوند میان آموزش و پرورش و دفاع مقدس ناگسستنی است

فرماندار ورامین: پبوند میان آموزش و پرورش و دفاع مقدس ناگسستنی است فرماندار ورامین گفت : آموزش و پرورش و دفاع مقدس دو ارزش ناگسستنی از یکدیگر می باشند و آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس نشان از این پیوند مبارک دارد.
دوشنبه 31 شهريور 1393

گزارش تصویری افتتاح مدرسه خیر ساز

گزارش تصویری افتتاح مدرسه خیر ساز
دوشنبه 31 شهريور 1393

خیرین مدرسه ساز بازوان توانای دولت در احداث فضاهای آموزشی می باشند

خیرین مدرسه ساز بازوان توانای دولت در احداث فضاهای آموزشی می باشند معاون عمرانی فرمانداری ورامین گفت : خیرین مدرسه ساز بازوان توانای دولت در احداث فضاهای آموزشی می باشند.
يکشنبه 30 شهريور 1393

رئیس جدید اداره اطلاعات شهرستان ورامین معرفی شد

رئیس جدید اداره اطلاعات شهرستان ورامین معرفی شد
يکشنبه 30 شهريور 1393

فرماندار ورامین: دفاع مقدس، دانشگاه آزادگی و مقاومت است

فرماندار ورامین: دفاع مقدس، دانشگاه آزادگی و مقاومت است فرماندار ورامین گفت : دفاع مقدس دانشگاه آزادگی و مقاومت برای تمامی آزادیخواهان جهان است و فرهنگ این دوران طلایی باید در جامعه نهادینه شود.
يکشنبه 30 شهريور 1393

سرپرست مرکز ملی فرش ایران با فرماندار ورامین دیدار کرد

سرپرست مرکز ملی فرش ایران با فرماندار ورامین دیدار کرد دکتر حمید کارگر گفت : یکی از مشکلات فرش ایران ، مسأله تک بافی فرش در منازل بود که این امر ضرر کلی برای فرش محسوب می شد زیرا منازل از نظر مسائل بهداشتی و نور از شرایط مساعدی برخوردار نبوده و امکان تأمین مواد اولیه به صورت یکجا و بازدید های مستمر از نحوه تولید فرش میسر نبود که این امر باعث کاهش کیفیت و آسیب رسیدن به فرش تولیدی می شد .
شنبه 29 شهريور 1393