En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار ورامین حامی 3 کودک بی سرپرست شد

فرماندار ورامین حامی 3 کودک بی سرپرست شد فرماندار ورامین گفت: شرکت در طرح اکرام آرامشی به انسان می دهد که این آرامش از همان آیه 17 سوره شریفه فجر "کَلاَّ بَلْ لا تُکْرِمُونَ الْيَتيمَ" بر خواسته است.
دوشنبه 23 تير 1393

باید با تولید مصالح سبز در ایجاد هوای پاک کمک کرد

باید با تولید مصالح سبز در ایجاد هوای پاک کمک کرد فرماندار ورامین گفت: در سال‌های اخیر استراتژی نوینی در بسیاری از کشورهای جهان تبیین شده که بر مبنای آن کارخانجات تولیدکننده مصالح ساختمانی با صرف انرژی کمتر، مصالح مورد نظر را تولید می‌کنند.
دوشنبه 23 تير 1393

حضور فرماندار ورامین در برنامه جشن رمضان

حضور فرماندار ورامین در برنامه جشن رمضان فرماندار ورامین گفت: حضرت علی علیه السلام الگوی به تمام معنای رسیدگی به امور ایتام است و باید سیره اخلاقی این امام همام در زندگی ها تدوین شود.
دوشنبه 23 تير 1393

مردم ایران هموراه حامی مردم ستم دیده غزه هستند

مردم ایران هموراه حامی مردم ستم دیده غزه هستند فرماندار ورامین گفت: کسانی که خود پرچم دار دموکراسی و حقوق بشرند درواقع بانیان اصلی ظلم ، فساد و تباهی در کشورهای جهان هستند.
يکشنبه 22 تير 1393

حضرت فاطمه(س) الگوی تمام زنان جهان باشد

حضرت فاطمه(س) الگوی تمام زنان جهان باشد فرماندار ورامین گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شاهد هستیم که بانوان با حجاب ایرانی در عرصه های علمی ، فرهنگی و ورزشی در جهان نمونه هستند.
يکشنبه 22 تير 1393

ستاد هماهنگی خدمات سفر ویژه تابستان برگزار شد

ستاد هماهنگی خدمات سفر ویژه تابستان برگزار شد معاون فرماندار گفت: ستاد ارائه خدمات سفر ویژه تابستان تشکیل شده است و اعضاء کمیته در راستای اهداف تعیین شده وظایف خود را در جهت خدمت به هم وطنان عزیز انجام دهند.
يکشنبه 22 تير 1393

مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید آیت ا... مدنی شهرستانهای ورامین و قرچک

مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید آیت ا... مدنی شهرستانهای ورامین و قرچک نام رئیس اداره : حجت الاسلام علی رضا ساور علیاء
شنبه 21 تير 1393

اداره تعاون ، کارو رفاه اجتماعی ورامین

 اداره تعاون ، کارو رفاه اجتماعی ورامین نام رئیس اداره : حمیدرضا داداشی
پنجشنبه 19 تير 1393

خانواده شهداء در اشاعه فرهنگ اسلامی پیشگام هستند

خانواده شهداء در اشاعه فرهنگ اسلامی پیشگام هستند فرماندار ورامین: زندگی و سیره اهل بیت علیه السلام همه اش صبر و ایثار و از خودگذشتگی است و خانواده های معظم شهداء با صبر و ایثار خود نشان دادند پیرو مکتب اهل بیت علیه السلام هستند.
پنجشنبه 19 تير 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از نمایشگاه قرآن

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از نمایشگاه قرآن به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون سیاسی و انتظامی و بخشدار مرکزی از نمایشگاه قرآن ورامین بازدید بعمل آوردند.
پنجشنبه 19 تير 1393