En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سرپرست مرکز ملی فرش ایران با فرماندار ورامین دیدار کرد

سرپرست مرکز ملی فرش ایران با فرماندار ورامین دیدار کرد دکتر حمید کارگر گفت : یکی از مشکلات فرش ایران ، مسأله تک بافی فرش در منازل بود که این امر ضرر کلی برای فرش محسوب می شد زیرا منازل از نظر مسائل بهداشتی و نور از شرایط مساعدی برخوردار نبوده و امکان تأمین مواد اولیه به صورت یکجا و بازدید های مستمر از نحوه تولید فرش میسر نبود که این امر باعث کاهش کیفیت و آسیب رسیدن به فرش تولیدی می شد .
شنبه 29 شهريور 1393

فرماندار ورامین: توجه به صنعت فرش ورامین باعث رونق اقتصادی منطقه می شود

فرماندار ورامین: توجه به صنعت فرش ورامین باعث رونق اقتصادی منطقه می شود فرماندار ورامین گفت : توجه به صنعت فرش ورامین ، باعث رونق اقتصادی منطقه می شود و باید به این بخش نگاهی ویژه داشت .
شنبه 29 شهريور 1393

دیدار رئیس شورای اسلامی شهر ورامین با فرماندار شهرستان

دیدار  رئیس شورای اسلامی شهر ورامین با فرماندار شهرستان فرماندار ورامین گفت : سید محسن رضایی رئیس جدید شورای اسلامی شهر ورامین با حضور در محل فرمانداری شهرستان با فرماندار ورامین دیدار و در خصوص ظرفیت های موجود و رفع مشکلات شهرستان تبادل نظر نمود.
شنبه 29 شهريور 1393

گزارش تصویری برداشت محصول پسته ورامین

گزارش تصویری برداشت محصول پسته ورامین به گزارش روابط عمومی فرمانداری وارمین؛ محسن خوانساری به همراه برخی از مسئولین شهرستان ورامین از مراسم برداشت محصول پسته در بخش جوادآباد بازدید بعمل اوردند.
پنجشنبه 27 شهريور 1393

اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید مهمترین پشتوانه دولت یازدهم است

اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید مهمترین پشتوانه دولت یازدهم است فرماندار ورامین گفت: اعتماد عمومی مردم به دولت تدبیر و امید بزرگترین سرمایه و پشتوانه دولت یازدهم است که با تکیه بر آن می توان تمامی مشکلات را برطرف نمود.
پنجشنبه 27 شهريور 1393

برداشت محصول پسته ورامین آغاز شد

برداشت محصول پسته ورامین آغاز شد فرماندار ورامین گفت : ایجاد صنایع بسته بندی ، پسته شهرستان را به برند تبدیل می کند.
پنجشنبه 27 شهريور 1393

توسعه صادرات غیر نفتی با شعار و دستورالعمل میسر نمی شود

توسعه صادرات غیر نفتی با شعار و دستورالعمل میسر نمی شود معاون اداری مالی و برنامه ریزی فرمانداری ورامین گفت : توسعه صادرات غیر نفتی با شعار و دستورالعمل میسر نمی شود بلکه باید با رفع موانع تولید زمینه این مهم را فراهم کرد.
سه شنبه 25 شهريور 1393

شرایط سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان ورامین تسهیل شد

شرایط سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان ورامین تسهیل شد معاون اداری مالی و برنامه ریزی فرمانداری ورامین از تسهیل شرایط سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهرستان خبر داد .
سه شنبه 25 شهريور 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای خورین

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای خورین به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار ورامین پیرو سفرهای روستایی ، از روستای خورین در بخش مرکزی ورامین بازدید بعمل آورد.
يکشنبه 23 شهريور 1393

بخشدار مرکزی: یکی از اهداف دولت تدبیر و امید خدمات رسانی مطلوب به روستائیان است

بخشدار مرکزی: یکی از اهداف دولت تدبیر و امید خدمات رسانی مطلوب به روستائیان است محمد ارجستانی گفت:اختصاص امکانات لازم در مناطق روستایی باعث ماندگاری و زمینه سازی پویایی اقتصاد کشور می شود .
يکشنبه 23 شهريور 1393