En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نتیجه بعثت رسول الله برای بشریت ، انسان کامل بودن است

نتیجه بعثت رسول الله برای بشریت ، انسان کامل بودن است فرماندار گفت: هدف از بعثت نبی مکرم اسلام ترویج اخلاق ناب اسلامی در جامعه جهانی بود.
پنجشنبه 8 خرداد 1393

قیام 15 خرداد شهرستان ورامین

قیام 15 خرداد شهرستان ورامین
چهارشنبه 7 خرداد 1393

فتح خرمشهر باعث ایجاى خودباوری در رزمندگان اسلام شد

فتح خرمشهر باعث ایجاى خودباوری در رزمندگان اسلام شد فرماندار ورامین گفت : فتح خرمشهر مهمترین عامل ایجاد خودباوری مضاعف در مردم ایران بود و سبب شد تا اتحادو همدلی میان اقشار مختلف جامعه بیش از پیش نمایان شود .
يکشنبه 4 خرداد 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار از روستای ظهیرآباد در بخش جوادآباد

گزارش تصویری بازدید فرماندار از روستای ظهیرآباد در بخش جوادآباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ محسن خوانساری به همراه معاون و بخشدار جواد آباد و برخی از رؤسای ادرات و نهادهای شهرستان ورامین از روستای ظهیرآباد در بخش مرکزی بازدید به عمل آوردند.
يکشنبه 4 خرداد 1393

۱۰۰ پروژه عمرانی جدید در ورامین در ورامین اجرا می شود

۱۰۰ پروژه عمرانی جدید در ورامین در ورامین اجرا می شود فرماندار ورامین گفت : در سال جدید یکصد پروژه عمرانی جدید در حوزه های مختلف در ورامین اجرا می شود.
يکشنبه 4 خرداد 1393

آزادی خرمشهر انقلاب اسلامی را در جهان تثبیت کرد

آزادی خرمشهر انقلاب اسلامی را در جهان تثبیت کرد فرماندار ورامین گفت : آزادی خرمشهر توسط رزمندگان اسلام باعث شد تا انقلاب اسلامی در جهان تثبیت شود.
يکشنبه 4 خرداد 1393

آزادی خرمشهر نمونه ای بارز از عزم ملی و مدیریت جهادی در ایران اسلامی است

آزادی خرمشهر نمونه ای بارز از عزم ملی و مدیریت جهادی در ایران اسلامی است فرماندار ورامین گفت : آزادی خرمشهر نمونه ای بارز از عزم ملی و مدیریت جهادی در حساس ترین مقطع دوران انقلاب است و باید این امر الگوی امروز جامعه شود.
يکشنبه 4 خرداد 1393

ازدواج ، معنویت و اشتغال مهمترین نیازهای جوانان جامعه است

ازدواج ، معنویت و اشتغال مهمترین نیازهای جوانان جامعه است به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : ازدواج ، معنویت و اشتغال مهمترین نیازهای جوانان امروز جامعه است و مسوولین برای رفع این نیازها می باید اقدامات عملی انجام دهند.
يکشنبه 4 خرداد 1393

تعالیم آسمانی قرآن تنها نجات بخش بشر از سیاهی و گمراهی است

تعالیم آسمانی قرآن تنها نجات بخش بشر از سیاهی و گمراهی است فرماندار ورامین گفت : تعالیم آسمانی قرآن تنها نجات بخش بشر از سیاهی و گمراهی است و این تعالیم می باید در تمامی ابعاد زندگی فردی و اجتماعی افراد بروز و ظهور پیدا کند.
يکشنبه 4 خرداد 1393

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام باید باعث افزایش علاقمندی مردم به نظام شود

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام باید باعث افزایش علاقمندی مردم به نظام شود معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام باید باعث افزایش علاقمندی مردم به نظام شود.
يکشنبه 4 خرداد 1393