En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین

گزارش تصویری مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین با حضور فرماندار شهرستان ورامین، امام جمعه موقت شهرستان ورامین،معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری،بخشدار مرکزی ، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان فرمانداری و اداره ارشاد اسلامی در تالار ضیافت شهر ورامین برگزار گردید. گزارش تصویری این مراسم:
سه شنبه 21 مرداد 1393

فرماندار ورامین از 65 نفر از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین تقدیر کرد

فرماندار ورامین از 65 نفر از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین تقدیر کرد فرماندار ورامین ورامین : امروز شاهدیم در شرایطی که رژیم اشغالگر قدس تلاش دارد تا از درج اخبار مربوط به جنایات رخ داده در نوار غزه جلوگیری کند باز هم خبرنگاران با وجود تمامی خطراتی که در آن منطقه وجود دارد در محل حاضر می شوند و اخبار این جنایات را به گوش جهانیان می رسانند .
سه شنبه 21 مرداد 1393

هفته دفاع مقدس باید باشکوهتر از گذشته برگزار شود

هفته دفاع مقدس باید باشکوهتر از گذشته برگزار شود قرماندار ورامین: خانواده های شهداء و جانبازان سهم بسزائی در پیروزی 8 سال دفاع مقدس دارند و باید یکی از برنامه های این هفته دیدار با این عزیزان باشد.
دوشنبه 20 مرداد 1393

خبرنگاران پل ارتباطي ميان مردم ومسئولين هستند

خبرنگاران پل ارتباطي ميان مردم ومسئولين هستند فرماندار ورامین گفت : خبرنگار ركن اساسي اطلاع رساني و امانتداران جامعه می باشند و بدون حضور آنها آثار پيشرفت جامعه منعکس نخواهد شد.
دوشنبه 20 مرداد 1393

مادران شهداء در صبر و شکیبائی الگوی جامعه هستند

مادران شهداء در صبر و شکیبائی الگوی جامعه هستند فرماندار ورامین: مادران جامعه اسلامی ما باید در امر تربیت فرزندان خود از مادر هر دو جهان حضرت زهرا (س) الگو گرفته و همچون مادران شهداء سربازانی شجاع و دلاور در عرصه علم و فرهنگ و جهاد تربیت نمایند.
دوشنبه 20 مرداد 1393

خانواده شهداء و جانبازان در پیروزی دفاع مقدس سهم بزرگی دارند

خانواده شهداء و جانبازان در پیروزی دفاع مقدس سهم بزرگی دارند فرماندار ورامین: امروز مسئولان باید برای تحقق مدیریت جهادی از شهداء و جانبازان که در آن جهاد بزرگ با کمترین امکانات بزرگترین کارها را انجام دادند ، الگو بگیرند .
دوشنبه 20 مرداد 1393

گزارش فعالیتها و عملکرد فرمانداری شهرستان ورامین از ابتدای سال 93(قسمت دوم)

گزارش فعالیتها و عملکرد فرمانداری شهرستان ورامین از ابتدای سال 93(قسمت دوم) روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ گزارش فعالیتها و عملکرد فرماندار شهرستان ورامین از ابتدای سال 93 تا کنون را جهت استحضار شهروندان تهیه شده است. همچنین به دلیل حجم گسترده فعالیتها و گزارشات ، این بولتن خبری در چندین بسته خبری انتشار گردیده است.
يکشنبه 19 مرداد 1393

آزادگان سرمایه های واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند

آزادگان سرمایه های واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در جلسه ای مشترک با جمعی از آزدگان شهرستان ورامین گفت: آزادگان یادگاران جنگ تحمیلی هستند که نگاه به آنان انسان را به یاد رشادت و ایستادگی می اندازد.
يکشنبه 19 مرداد 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای عبدل آباد

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای عبدل آباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون سیاسی ، معاون عمران، معاون برنامه ریزی، بخشدار مرکزی و جمعی از مسؤولین ادارات شهرستان ورامین از روستای عبدل آباد از بخش مرکزی بازدید بعمل آوردند. درپایان مراسم بازدید نیز یک خودروی مکانیزه جمع آوری زباله که به همت بخشدار مرکزی و مسؤلان محلی روستا تهیه شده بود ، افتتاح گردید.
يکشنبه 19 مرداد 1393

مسؤلان محلی روستاها در خدمت رسانی به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند

مسؤلان محلی روستاها در خدمت رسانی به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون سیاسی ، معاون عمران، معاون برنامه ریزی، بخشدار مرکزی و جمعی از مسؤولین ادارات شهرستان ورامین از روستای عبدل آباد از بخش مرکزی بازدید بعمل آوردند.
يکشنبه 19 مرداد 1393