En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رویکرد دولت تدبیر و امید توجه به عشایر و روستاییان است

رویکرد دولت تدبیر و امید توجه به عشایر و روستاییان است مدیر امورعشایر استان تهران گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید توجه به جامعه عشایری و روستایی است و دولت به این افراد تولید کننده نگاه ویژه ای دارد.
پنجشنبه 24 مهر 1393

یک هزار و 495 دهیار زن در کشور فعالیت می کنند

یک هزار و 495 دهیار زن در کشور فعالیت می کنند مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور گفت: هم اکنون یک هزار و 495 دهیار زن در مدیریت روستاهای کشور فعالیت می کنند.
پنجشنبه 24 مهر 1393

اقتصاد روستائیان با تولید محصولات کشاورزی گره خورده است

اقتصاد روستائیان با تولید محصولات کشاورزی گره خورده است مدیر پژوهش صنعتی وزارت جهاد کشاورزی گفت : کشاورزان با تکیه بر فعالیت های خانوادگی قادرند تا بحران غذا ، آب و محیط زیست که جهان را مورد تهدید قرار داده را برطرف نمایند .
پنجشنبه 24 مهر 1393

به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی روستاهای کشور شاهد تأمین زیر ساخت های توسعه می باشیم

به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی روستاهای کشور شاهد تأمین زیر ساخت های توسعه می باشیم امام جمعه موقت شهر ورامین:روستائیان در جریان مبارزات انقلابی مردم ایران علیه رژیم ستم شاهی و طول دوران هشت سال دفاع مقدس نقش به سزایی را در پیروزی های اسلام ایفا کرده اند و باید به آنان توجه ویژه ای صورت گیرد.
پنجشنبه 24 مهر 1393

همایش روز ملی روستا در شهرستان ورامین برگزار شد

همایش روز ملی روستا در شهرستان ورامین برگزار شد این همایش که با همت معاونت عمران فرمانداری شهرستان ورامین و هماهنگی های دفتر شهری و روستایی فرمانداری با حضور مدیران کل استانی و مسئولان شهرستانی و با حضور باشکوه روستائیان و عشایر موفق و نمونه برگزار شد.
پنجشنبه 24 مهر 1393

کارکنان فرمانداری ورامین با رهبر انقلاب دیدار کردند

کارکنان فرمانداری ورامین با رهبر انقلاب دیدار کردند کارکنان فرمانداری شهرستان ورامین همزمان با عید سعید غدیر خم با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند .
پنجشنبه 24 مهر 1393

فرماندار ورامین: آموزش مقابله با بلایای طبیعی ضرورتی اجتناب ناپذیر است

فرماندار ورامین: آموزش مقابله با بلایای طبیعی ضرورتی اجتناب ناپذیر است فرماندار ورامین گفت: آموزش مقابله با بلایای طبیعی ضرورتی اجتناب ناپذیر است که همه باید نسبت به آن اهتمام داشته باشند .
پنجشنبه 24 مهر 1393

فرماندار ورامین: توسعه فرهنگی نیازمند تأمین زیر ساخت های لازم است

فرماندار ورامین: توسعه فرهنگی نیازمند تأمین زیر ساخت های لازم است فرماندار ورامین گفت: توسعه و تعالی فرهنگی هر جامعه نیازمند تأمین زیر ساخت ها و امکانات لازم است .
پنجشنبه 24 مهر 1393

همایش روز ملی روستا در شهرستان ورامین برگزار می شود

همایش روز ملی روستا در شهرستان ورامین برگزار می شود این همایش که با همت معاونت عمران فرمانداری شهرستان ورامین و هماهنگی های دفتر شهری و روستایی فرمانداری و همکاری بخشداریهای مرکزی و جوادآباد انجام شده است، با حضور مدیران کل استانی و مسئولان شهرستانی و با حضور باشکوه روستائیان موفق و نمونه برگزار خواهد شد.
سه شنبه 22 مهر 1393

فرماندار ورامین :پایبندی به پیام غدیر ضامن بقاء اسلام است

فرماندار ورامین :پایبندی به پیام غدیر ضامن بقاء اسلام است فرماندار ورامین گفت : پایبندی به پیام غدیر ضامن بقاء اسلام است زیرا ولایت فقیه تنها عامل وحدت میان مسلمانان محسوب می شود.
يکشنبه 20 مهر 1393