En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بهانه انتقال مترو به زیر زمین ،ورامین را از نعمت مترو محروم میکند

بهانه انتقال مترو به زیر زمین ،ورامین را از نعمت مترو محروم میکند نماینده مردم ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت : شهرداری و شورای اسلامی ورامین بدون هیچ منطق و استدلال بر زیرزمینی شدن مترو اصرار می کنند و با این عمل کار نشدنی را مقابل حق مردم قرار داده اند.
شنبه 7 تير 1393

گزارش تصویری جلسه شورای اداری شهرستان ورامین

گزارش تصویری جلسه شورای اداری شهرستان ورامین به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ جلسه شورای اداری شهرستان ورامین با حضور نعمت الله ترکی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران، محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین ، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین ، دکتر نقوی نماینده مردم ورامین،قرچک و پیشوا در شهرستان ورامین ، مهندس فیضی مشاور استاندار در امور اتبات عالیات استاندار تهران ، معاونین فرماندار و بخشداران مرکزی و جوادآباد و روسای ادارات و نهادهای شهرستان ورامین برگزار گردید. گزارش تصویری این جلسه:
شنبه 7 تير 1393

کمبود آب مهمترین مشکل بخش کشاورزی ورامین است

کمبود آب مهمترین مشکل بخش کشاورزی ورامین است معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران گفت: مهمترین مشکل بخش کشاورزی ورامین کمبود آب زراعتی است که در صورت تامین می توان به توسعه این بخش امیدوار بوده و فرصت های شغلی پایداری در شهرستان ایجاد کرد.
شنبه 7 تير 1393

مسوولین دستگاه ها در مدیریت جهادی پیشگام باشند

مسوولین دستگاه ها در مدیریت جهادی پیشگام باشند نماینده مردم شهرستان های ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: مسوولین دستگاه ها و ارگان ها می باید در مدیریت جهادی مد نظر مقام معظم رهبری پیشگام باشند.
شنبه 7 تير 1393

فرمانداری ویژه حق مردم ورامین است

فرمانداری ویژه حق مردم ورامین است به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ امام جمعه موقت ورامین حجت الاسلام محمودی در جلسه شورای اداری شهرستان ورامین که با حضور معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهارن، فرماندار شهرستان ورامین، نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی و روسای ادارات و نهادهای شهرستان ورامین که در محل فرمانداری برگزار گردیده بود گفت :عمل نکردن مسوولین به وعده ها باعث بی اعتمادی آنان به نظام می شود.
شنبه 7 تير 1393

استقرار منطقه ویژه اقتصادی ورامین را به قطب صنعتی کشور تبدیل می کند

 استقرار منطقه ویژه اقتصادی ورامین را به قطب صنعتی کشور تبدیل می کند فرماندار ورامین گفت : مردم ورامین که در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی در صف اول قرار دارند حق دارند تا از مواهب و خدمات نظام بهره مند شوند.
شنبه 7 تير 1393

روحانیون نقش تعین کننده ای در مسائل جامعه دارند

روحانیون نقش تعین کننده ای در مسائل جامعه دارند فرماندار ورامین گفت: روحانیون نسبت به مسؤولین بیشتر با مردم ارتباط دارند بنابر این باید از این ارتباط در جهت تفسیر و معنی شعار فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی تلاش کنند.
پنجشنبه 5 تير 1393

بازدید سرزده معاون عمرانی فرمانداری ورامین از عملیات عمرانی روستای علی آباد فرسوده

بازدید سرزده معاون عمرانی فرمانداری ورامین از عملیات عمرانی روستای علی آباد فرسوده به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛مهندس رضوان معاون عمرانی فرمانداری ورامین طی بازدید سرزده از روستای علی آباد فرسوده که به همراهی بخشدار مرکزی ورامین صورت گرفت گفت: در روستاهای شهرستان ورامین بسیار کار شده است که این به مدد زحمات بخشداران ، دهیاران و اعضاء شورای بخش روستاها می باشد.
چهارشنبه 4 تير 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از اداره بهزیستی

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از اداره بهزیستی به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون برنامه ریزی و اداری مالی و رئیس اداره بازرسی فرمانداری ورامین از اداره بهزیستی ورامین بازدید بعمل آوردند.
چهارشنبه 4 تير 1393

کار در اداره بهزیستی یک نوع عبادت است

کار در اداره بهزیستی یک نوع عبادت است فرماندار ورامین گفت: کسانی که در اداره بهزیستی فعالیت می کنند باید بدانند که کار در این اداره یک نوع عبادت است و خداوند این لیاقت را شامل عده ای خاص می کند.
چهارشنبه 4 تير 1393