En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پیام تبریک فرماندار ورامین به مناسبت ماه مبارک رمضان

پیام تبریک فرماندار ورامین به مناسبت ماه مبارک رمضان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار ورامین به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان پیام تبریکی صادر کرد.
پنجشنبه 28 خرداد 1394

شرکت برق استان تهران: برق در قرچک و ورامین روز جمعه قطع می شود

شرکت برق استان تهران: برق در قرچک و ورامین روز جمعه قطع می شود شرکت توزیع برق استان تهران اعلام کرد: نصب دکل فوق توزیع در روز جمعه 29/03/94 در مناطق قرچک و ورامین خاموشی موقت را به دنبال خواهد داشت.
پنجشنبه 28 خرداد 1394

مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز نیاز به عزم همگانی دارد

مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز نیاز به عزم همگانی دارد معاون عمرانی فرمانداری ورامین گفت : مقابله با پدیده ساخت و ساز غیر مجاز به ویژه در مناطق روستایی نیازمند عزم جدی همه مسئولین دستگاه ها می باشد .
پنجشنبه 28 خرداد 1394

بخشدار مرکزی ورامین از روستای باغخواص بازدید بعمل آورد

بخشدار مرکزی ورامین از روستای باغخواص بازدید بعمل آورد بخشدار مرکزی به همراه ریئس بنیاد مسکن و برخی از مسئولین واحد های بخشداری مرکزی و کارشناسان بنیاد مسکن از روستای باغخواص بازدید کردند.
چهارشنبه 27 خرداد 1394

حضور اتباع افغان در ایران فرصتی برای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی است

حضور اتباع افغان در ایران فرصتی برای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی است فرماندار ورامین گفت : حضور اتباع افغان در ایران فرصتی برای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی محسوب می شود که باید به خوبی از این فرصت استفاده کرد.
سه شنبه 26 خرداد 1394

مشاور استاندار تهران:احترام به همه افراد نماد اعتقادی و فرهنگی نظام است

مشاور استاندار تهران:احترام به همه افراد نماد اعتقادی و فرهنگی نظام است مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران گفت : احترام به همه افراد نماد اعتقادی و فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
سه شنبه 26 خرداد 1394

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای آبباریک در بخش جوادآباد

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای آبباریک در بخش جوادآباد
سه شنبه 26 خرداد 1394

رئیس جدید کمیته امداد ورامین معرفی شد

رئیس جدید کمیته امداد ورامین معرفی شد طی مراسمی و با حضور مدیرکل کمته امداد استان تهران مهدی سامانی بعنوان رئیس جدید کمیته امداد حضرت امام (ره) معرفی و از تلاشهای حمید آرونی در دوران تصدی این پست تقدیر بعمل آمد.
سه شنبه 26 خرداد 1394

مسوولین به قول هایی که به مردم می دهند عمل کنند

مسوولین به قول هایی که به مردم می دهند عمل کنند معاون فنی و عمرانی فرمانداری ورامین گفت : مسوولین ادارات باید به قول هایی که به مردم می دهند عمل نموده و اعتماد مردم به نظام را ارتقاء بخشند.
سه شنبه 26 خرداد 1394

اختصاص 70 میلیون ریال اعتبار به بخش کشاورزی شهرستان ورامین

اختصاص 70 میلیون ریال اعتبار به بخش کشاورزی شهرستان ورامین رئیس اداره جهاد کشاورزی ورامین از اختصاص 70 میلیون ریال اعتبار به بخش کشاورزی شهرستان ورامین خبر داد .
سه شنبه 26 خرداد 1394