En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری افتتاح کتابخانه اتباع خارجی ساکن در شهرستان ورامین

گزارش تصویری افتتاح کتابخانه اتباع خارجی ساکن در شهرستان ورامین به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ کتابخانه اتباع خارجی که با اعتبار کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در منطقه ده وین شهرستان ورامین احداث گردیده بود با حضور معاون سیاسی و انتظامی استانداری تهران و رئیس دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان و فرماندار شهرستان ورامین و مدیر کل اتباع استانداری تهران مورد بهر برداری قرار گرفت.
سه شنبه 3 تير 1393

جهان اسلام بخاطر وقایع 15خرداد سال1342 ، به مردم ورامین مدیون است

جهان اسلام بخاطر وقایع 15خرداد سال1342 ، به مردم ورامین مدیون است به گزارش روابط عمویمی فرمانداری ورامین؛ عباس نصرالهی معاون مدیر کل اتباع خارجه وزارت کشور در مراسم افتتاح کتابخانه اتباع خارجی که با حضور معاون امنیتی و سیاسی استانداری تهران و رئیس دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگیان و فرماندار شهرستان ورامین برگزار گردید گفت: آرزو داریم در جهان هیچ پناهنده ای نباشد و همه در خاک مادریشان زندگی دور از هرگونه ظلمی زندگی کنند
سه شنبه 3 تير 1393

رضایتمندی اتباع خارجی از حضور در کشور ایران مصداق رعایت حقوق بشر است

رضایتمندی اتباع خارجی از حضور در کشور ایران مصداق رعایت حقوق بشر است فرماندار ورامین گفت: حضور اتباع خارجی در کشورمان موقعیت تبادل فرهنگی را ایجاد کرده است.
سه شنبه 3 تير 1393

آموزش و پرورش نقش اساسی در ارتقاء فرهنگ جامعه دارد

آموزش و پرورش نقش اساسی در ارتقاء فرهنگ جامعه دارد فرماندار ورامین گفت : آموزش و پرورش نقش کلیدی و اساسی در ارتقاء سطح فرهنگ جامعه بر عهده دارد و باید این نقش نمود بیشتری در جامعه داشته باشد .
يکشنبه 1 تير 1393

تنها ابزار دفاعی مسلمین جهان حفظ وحدت است

تنها ابزار دفاعی مسلمین جهان حفظ وحدت است فرماندار ورامین گفت:تنها ابزار دفاعی مسلمین جهان در برابر زیاده خواهی و زور گویی ابر قدرت های جهان حفظ وحدت است .
شنبه 31 خرداد 1393

برخی از مسائل را می توان با کتاب و مطالعه در جامعه حل کرد

برخی از مسائل را می توان با کتاب و مطالعه در جامعه حل کرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ورامین که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد گفت: با ترویج فرهنگ کتاب خوانی در بین مردم می توان بسیاری از مشکلات روز جامعه را حل کرد
شنبه 31 خرداد 1393

زنان ورزشکار ورامین، در مسابقات جهانی حرفی برای گفتن دارند

زنان ورزشکار ورامین، در مسابقات جهانی حرفی برای گفتن دارند فرماندار ورامین گفت : پوشش اسلامی بانوان ورزشکار افتخاری برای ملت ایران اسلامی است و این امر هویت اسلامی ملت ایران را به جهانیان ثابت می کند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری در مصاحبه با رادیو ورزش گفت : حجاب و چادر اسلامی ، پرچم و نماد عزت و افتخار زنان ایران اسلامی محسوب می شود این نماد ارزش های والا و جایگاه زن را در ایران به جهانیان نشان می دهد .
پنجشنبه 29 خرداد 1393

استانداری تهران بر لزوم اجرای طرح مترو ورامین با وضعیت موجود تأکید کرد

 استانداری تهران بر لزوم اجرای طرح مترو ورامین با وضعیت موجود تأکید کرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین گفت : استانداری تهران بر لزوم اجرای طرح مترو ورامین با وضعیت موجود تأکید کرد و بر اجرای این پروژه مهم و تأثیرگذار صحه گذاشت.
چهارشنبه 28 خرداد 1393

جلسه مشترک فرمانداران تهران و ورامین برگزار شد

جلسه مشترک فرمانداران تهران و ورامین برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در جلسه مشترک با عیسی فرهادی فرماندار تهران گفت : تلاش های دولت تدبیر و امید باعث ایجاد وفاق و همدلی میان مسوولین شهرستان های های مختلف استان تهران گردیده و حضور فرماندار تهران در ورامین زمینه پیشرفت و توسعه هر چه بیشتری این دو شهرستان را میسر می کند .
چهارشنبه 28 خرداد 1393

بازدید معاون برنامه ریزی فرمانداری ورامین از کارخانجات بخش جوادآباد

 بازدید معاون برنامه ریزی فرمانداری ورامین از کارخانجات بخش جوادآباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ مهندس رحیمی معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان ورامین به همراه ریاست اداره صنعت،معدن و تجارت و مدیر جهاد کشاورزی ورامین و برخی از مسؤولین شهر جوادآباد ،از برخی از کارخانجات صنعتی بخش جوادآباد شهرستان ورامین بازدید بعمل آوردند
چهارشنبه 28 خرداد 1393