En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

وظایف فرماندار و بخشداران

وظایف فرماندار و بخشداران .
سه شنبه 18 آذر 1393

مسئولان فرمانداری شهرستان ورامین

مسئولان فرمانداری شهرستان ورامین .
دوشنبه 17 آذر 1393

پنج و نیم هکتار از اراضی ملی ورامین رفع تصرف شد

پنج و نیم هکتار از اراضی ملی ورامین رفع تصرف شد رییس اداره منابع طبیعی شهرستان ورامین از رفع تصرف پنج و نیم هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد.
دوشنبه 17 آذر 1393

فرماندار ورامین: استکبار ستیزی تفکر جدانشدنی دانشجوی ایران اسلامی است

فرماندار ورامین: استکبار ستیزی تفکر جدانشدنی دانشجوی ایران اسلامی است فرماندار ورامین گفت: دانشجویان ایران اسلامی باید با تبعیت محض از ولایت فقیه و همراه با بصیرت در عرصه های مختلف ،سیاسی ، اجتماعی و علمی حاضر بوده و با فتح قله های علم و دانش ، اقتدار و عزت را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ارزانی دارند.
دوشنبه 17 آذر 1393

تجمع با شکوه عزاداران حسینی شهرستان ورامین در روز اربعین

تجمع با شکوه عزاداران حسینی شهرستان ورامین در روز اربعین سید رضا طباطبایی گفت: گرامیداشت روز عاشورا و اربعين، در حقيقت زنده نگه داشتن دين اسلام و مبارزه با دشمنان دين است.
دوشنبه 17 آذر 1393

ارسال 322 اثر به ستاد برگزاری هفته پژوهش ورامین

ارسال 322 اثر به ستاد برگزاری هفته پژوهش ورامین مسئول هماهنگی ستاد هفته پژوهش ورامین گفت : 120 پژوهشگر در شهرستان ورامین آثار خود را به مناسبت هفته پژوهش ارائه دادند .
دوشنبه 17 آذر 1393

نرخ جدید نان در شهرستان ورامین اعلام شد

نرخ جدید نان در شهرستان ورامین اعلام شد محسن خوانساری فرمانداری شهرستان ورامین نرخ جدید انواع نان را در این شهرستان اعلام کرد.
سه شنبه 11 آذر 1393

بخشدار جواد آباد ورامین:
سهم کشاورزان ورامین از حق آبه رودخانه شور و شیرین تأمین شود

بخشدار جواد آباد ورامین:<br />سهم کشاورزان ورامین از حق آبه رودخانه شور و شیرین تأمین شود بخشدار جواد آباد گفت: دفاع از سهم حق آبه رودخانه شور و شیرین ، حق کشاورزان بخش جواد آباد است و کشاورزان این منطقه از شهرستان ورامین باید از حق آبه خود بهره مند شوند.
سه شنبه 11 آذر 1393

نخستین یادواره شهدای هنرمند در ورامین برگزار شد

نخستین یادواره شهدای هنرمند در ورامین برگزار شد نخستین یادواره شهدای شهرستان ورامین با حضور خانواده معظم شهدا، مسئولان، هنرمندان و آحاد مردم در فرهنگسرای رازی شهرستان ورامین برگزار شد.
سه شنبه 11 آذر 1393

گزارش تصویری سفر روستائی فرماندار ورامین از روستای سعیدآباداملاک

گزارش تصویری سفر روستائی فرماندار ورامین از روستای سعیدآباداملاک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، فرماندار شهرستان ورامین پیرو سفرهای روستایی ، این هفته را همراه با معاون عمرانی، بخشدار مرکزی و روسای ادارات شهرستان از روستای سعیدآباداملاک در بخش مرکزی بازدید بعمل آوردند.
دوشنبه 10 آذر 1393