En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری بازدید فرماندار از جانبازان شاغل در فرمانداری ورامین

گزارش تصویری بازدید فرماندار از جانبازان شاغل در فرمانداری ورامین به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ بمناسبت سالروز میلاد حضرت عباس علیه السلام و روز جانباز ، محسن خوانساری از جانبازان شاغل در فرمانداری ورامین تقدیر بعمل آوردند.
يکشنبه 18 خرداد 1393

جانبازان باید برای جامعه خود یک الگوی فرهنگی باشند

جانبازان باید برای جامعه خود یک الگوی فرهنگی باشند فرماندار ورامین گفت : تقدیر از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس ، تجلیل از فرهنگ ایثار و شهادت است .
يکشنبه 18 خرداد 1393

مشکل اجرای پل روگذر مترو در فرمانداری ورامین حل شد

مشکل اجرای پل روگذر مترو در فرمانداری ورامین حل شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ با برگزاری جلسه مشترک مسوولین و پیمانکاران شرکت مترو ، معاونین فنی و عمرانی و ترافیک شهرداری و مسوولین فرمانداری شهرستان ورامین ، مشکل اجرای پروژه پل روگذر متروی ورامین موسوم به پل امام رضا(ع) برطرف گردید.
سه شنبه 13 خرداد 1393

همزمان با هفته بدون دخانیات ، تست سلامت ریه کارکنان فرمانداری ورامین انجام شد .

 همزمان با هفته بدون دخانیات ، تست سلامت ریه کارکنان فرمانداری ورامین انجام شد . به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ در این طرح که با همکاری جمعیت مبارزه با دخانیات در محل فرمانداری ورامین برگزار شد ، سلامت ریه کارکنان فرمانداری ورامین مورد ارزیابی قرار گرفت.
سه شنبه 13 خرداد 1393

گزارش تصویری همایش سراسری ۱۵ خرداد

گزارش تصویری همایش سراسری ۱۵ خرداد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ همایش سراسری ۱۵ خرداد بمناسبت فرارسیدن سالروز شهداء ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ ورامین با حضور وزیر کشور در سالن همایش های دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین برگزار گردید
سه شنبه 13 خرداد 1393

۱۵ خرداد افتخار مردم دشت ورامین است

۱۵ خرداد افتخار مردم دشت ورامین است فرماندار ورامین گفت: ۱۵ خرداد افتخار مردم دشت ورامین و نمادی برای اتحاد و همدلی مردم این منطقه در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شود.
يکشنبه 11 خرداد 1393

تأسی از ولایت فقیه تنها راه مبارزه با توطئه استکبار است

تأسی از ولایت فقیه تنها راه مبارزه با توطئه استکبار است وزیر کشور گفت : برای آن که اسیر وسوسه های شیطان و روش های استکبار جهانی نشویم می باید سر در دامن ولایت فقیه گذاشته و با جان و دل از ایشان حمایت کنیم .
يکشنبه 11 خرداد 1393

۱۵ خرداد متعلق به همه مردم ایران است

۱۵ خرداد متعلق به همه مردم ایران است فرماندار ورامین گفت : قیام و نهضت خونین ۱۵خرداد سال ۴۲ مردم دشت ورامین بر اساس باورها و ارزش های دینی شکل گرفت و این مهمترین تفاوت آن با سایر قیام های رخ داده در جهان است
يکشنبه 11 خرداد 1393

اوقات فراغت دانش آموزان بهترین زمان برای ارتقاء سطح فرهنگ جامعه است

اوقات فراغت دانش آموزان بهترین زمان برای ارتقاء سطح فرهنگ جامعه است فرماندار ورامین گفت : اوقات فراغت دانش آموزان بهترین زمان برای ارتقاء سطح فرهنگ جامعه است و می باید از این ایام بهترین بهره را برد.
شنبه 10 خرداد 1393

همایش سراسری ۱۵ خرداد در شهرستان ورامین برگزار می شود

همایش سراسری ۱۵ خرداد در شهرستان ورامین برگزار می شود وی تصریح کرد : قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ ، حرکتی ارزشمند و برآمده از ارزش های اصیل اسلام و آموزه های قرآن است و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می شود .
شنبه 10 خرداد 1393