En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرمانداری ورامین از حق شهروندان برای رفاه و آسایش نخواهد گذشت

فرمانداری ورامین از حق شهروندان برای رفاه و آسایش نخواهد گذشت به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در خطبه های نماز جمعه شهر ورامین ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت حضرت علی علیه السلام گفت: اسلام مدیون رشادتها و شجاعتهای این امام همام است و باید بخاطر اینکه مرید این امام بزرگ هستیم خداوند را شاکر باشیم.
جمعه 27 تير 1393

فرماندار ورامین با 26 نفر از شهروندان ملاقات کرد

فرماندار ورامین با 26 نفر از شهروندان ملاقات کرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ جلسه ملاقات عمومی فرماندار شهرستان ورامین با شهروندان با حضور سرپرست روابط عمومی فرمانداری،ریاست بازرسی فرمانداری،ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره)، ریاست اداره صنعت،معدن و تجارت،ریاست اداره تامین اجتماعی و ریاست اداره کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
چهارشنبه 25 تير 1393

دفتر میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستانهای ورامین ، پیشوا و قرچک

دفتر میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستانهای ورامین ، پیشوا و قرچک نام رئیس : مجید ژاله نیا
چهارشنبه 25 تير 1393

اداره آموزش و پرورش جوادآباد

 اداره آموزش و پرورش جوادآباد نام رئیس : حسین النچری
چهارشنبه 25 تير 1393

فرماندار ورامین از مادر سه شهید خلخالی دیدار کرد

فرماندار ورامین از مادر سه شهید خلخالی دیدار کرد فرماندار ورامین گفت: راه و رسم شهیدان از بین رفتنی نیست و جوانان امروز با حضور باشکوه در مراسم های مذهبی و ملی ثابت کردند پیرو راه شهیدان هستند.
سه شنبه 24 تير 1393

وبسایت خبری

وبسایت خبری
سه شنبه 24 تير 1393

فرماندار ورامین حامی 3 کودک بی سرپرست شد

فرماندار ورامین حامی 3 کودک بی سرپرست شد فرماندار ورامین گفت: شرکت در طرح اکرام آرامشی به انسان می دهد که این آرامش از همان آیه 17 سوره شریفه فجر "کَلاَّ بَلْ لا تُکْرِمُونَ الْيَتيمَ" بر خواسته است.
دوشنبه 23 تير 1393

باید با تولید مصالح سبز در ایجاد هوای پاک کمک کرد

باید با تولید مصالح سبز در ایجاد هوای پاک کمک کرد فرماندار ورامین گفت: در سال‌های اخیر استراتژی نوینی در بسیاری از کشورهای جهان تبیین شده که بر مبنای آن کارخانجات تولیدکننده مصالح ساختمانی با صرف انرژی کمتر، مصالح مورد نظر را تولید می‌کنند.
دوشنبه 23 تير 1393

حضور فرماندار ورامین در برنامه جشن رمضان

حضور فرماندار ورامین در برنامه جشن رمضان فرماندار ورامین گفت: حضرت علی علیه السلام الگوی به تمام معنای رسیدگی به امور ایتام است و باید سیره اخلاقی این امام همام در زندگی ها تدوین شود.
دوشنبه 23 تير 1393

مردم ایران هموراه حامی مردم ستم دیده غزه هستند

مردم ایران هموراه حامی مردم ستم دیده غزه هستند فرماندار ورامین گفت: کسانی که خود پرچم دار دموکراسی و حقوق بشرند درواقع بانیان اصلی ظلم ، فساد و تباهی در کشورهای جهان هستند.
يکشنبه 22 تير 1393