En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اسامی برگزیدگان سومین یادواره ملی طلوع خرداد در ورامین اعلام شد

اسامی برگزیدگان سومین یادواره ملی طلوع خرداد در ورامین اعلام شد هیأت داوران سومین یادواره ملی طلوع خرداد درشهرستان های ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت اسامی برگزیدگان بخش های مختلف این یادواره را اعلام کردند.
سه شنبه 26 خرداد 1394

شعار اصلی دولت توجه به فرهنگ و هنر است

 شعار اصلی دولت توجه به فرهنگ و هنر است مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: شعار و توجه اصلی دولت تدبیر و امید توجه به فرهنگ و هنر است .
سه شنبه 26 خرداد 1394

قیام پانزده خرداد یک حرکت خود جوش بود

قیام پانزده خرداد یک حرکت خود جوش بود فرماندار ورامین گفت : در جریان واقعه 15 خرداد همه افراد و تشکل ها حرکات خودجوشی را برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهیدان و این قیام خونین انجام دادند ولی به فرموده مقام معظم رهبری اگر هر واقعه ای با هنر قرین شود ماندگارتر خواهد شد.
سه شنبه 26 خرداد 1394

طرح نظارت ویژه رمضان در ورامین آغاز شد

طرح نظارت ویژه رمضان در ورامین آغاز شد رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ورامین از آغاز طرح نظارت بر توزیع کالاهای ویژه و ارزاق عمومی در ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.
سه شنبه 26 خرداد 1394

غافل شدن از شبیخون فرهنگی صدمات جبران ناپذیری به بار خواهد آورد

غافل شدن از شبیخون فرهنگی صدمات جبران ناپذیری به بار خواهد آورد فرماندار ورامین گفت :غافل شدن از شبیخون فرهنگی دشمنان نظام صدمات جبران ناپذیری را به بار خواهد آورد ، مسوولین وظیفه دارند تا نسبت به غنی سازی اوقات فراغت جوانان اهتمام داشته و با پرهیز از موازی کاری ، به غنای بیش از پیش این ایام کمک نمایند.
دوشنبه 25 خرداد 1394

داوران بخش داستان یادواره ملی «طلوع خرداد» معرفی شدند

داوران بخش داستان یادواره ملی «طلوع خرداد» معرفی شدند رئیس کمیته اطلاع رسانی سومین یادواره ملی فرهنگی، هنری «طلوع خرداد» اسامی داوران بخش داستان این یادواره را اعلام کرد.
دوشنبه 25 خرداد 1394

240 مسجد درشهرستان های ورامین و قرچک برای استقبال از ماه رمضان آماده می شود

240 مسجد درشهرستان های ورامین و قرچک برای استقبال از ماه رمضان آماده می شود رئیس امور مساجد شهرستان های ورامین و قرچک گفت : 240 مسجد در این دو شهرستان به مناسب فرارسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان آماده سازی و غبارروبی می شوند تا مردم خداجوی و روزه دار با حضور در این اماکن مقدس بیش از پیش از فیوضات ماه رمضان برخوردار شوند.
يکشنبه 24 خرداد 1394

بهره برداری از بزرگترین طرح زهکشی استان تهران در ورامین

بهره برداری از بزرگترین طرح زهکشی استان تهران در ورامین رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: همزمان با هفته جهاد کشاورزی، بزرگترین طرح زهکشی استان تهران در بخش جواد آباد از توابع شهرستان ورامین به بهره برداری می رسد.
يکشنبه 24 خرداد 1394

شهرشهیدان 15 خرداد هنوز نیز عطر حضورت را می دهد آقا

شهرشهیدان 15 خرداد هنوز نیز عطر حضورت را می دهد آقا باز هم خرداد و باز هم ورامین ، مردمی که در 15 خرداد سال 42 در راه دفاع از حریم ولایت جان خود را تقدیم اسلام کردند ، چهل سال بعد اجر تلاش خود را گرفتند و در 22 خرداد سال 82 میزان ولی فقیه خود شدند تا بار دیگر کفن پوش آمادگی خود را برای دفاع از حریم ولای اعلام کنند .
يکشنبه 24 خرداد 1394

کارگروه تخصصی خشکسالی ، سرمازدگی و مخاطرات بخش کشاورزی شهرستان ورامین برگزار گردید

کارگروه تخصصی خشکسالی ، سرمازدگی و مخاطرات بخش کشاورزی شهرستان ورامین برگزار گردید با برگزاری اولین کارگروه تخصصی خشکسالی ، سرمازدگی و مخاطرات بخش کشاورزی معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری با اشاره به اختصاص 15 میلیارد ریال تسهیلات ویژه خسارت دیدگان بخش کشاورزی خواستار جذب سریع باقیمانده تسهیلات شد.
يکشنبه 24 خرداد 1394