En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری بازدید از کارخانجات چرم شهرک صنعتی چرمشهر

گزارش تصویری بازدید از کارخانجات چرم شهرک صنعتی چرمشهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ رحیمی معاون برنامه ریزی و مالی اداری فرمانداری ورامین به همراه برخی از مسئولان ادارات شهرستان ورامین از 3 کارخانه تولید چرم شهرک صنعتی چرمشهر و همچنین دانشگاه چرم این شهرک بازدید بعمل آوردند. گزارش تصویری این بازدید:
سه شنبه 4 شهريور 1393

همراهى ملت با دولت، از عوامل ثبات دولت و اقتدار آن است

همراهى ملت با دولت، از عوامل ثبات دولت و اقتدار آن است فرماندار ورامین: هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزى دولتى است که حمایت و پشتیبانى میلیونها تن از ملت خود را همراه دارد. هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است.
سه شنبه 4 شهريور 1393

ورامین عطر شهیدان دوران هشت سال مقدس به خود گرفت

ورامین عطر شهیدان دوران هشت سال مقدس به خود گرفت با حضور دو شهید گمنام در شهرستان ورامین ، این شهر بار دیگر معطر به عطر شهیدان دوران هشت سال دفاع مقدس شد .
سه شنبه 4 شهريور 1393

نرم افزاربانک سپاس در فرمانداری ورامین تولید شد(هفته دولت2)

نرم افزاربانک سپاس در فرمانداری ورامین تولید شد(هفته دولت2) مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ورامین بمناسبت هفته دولت از طراحی و تولید نرم افزار بانک سپاس در این فرمانداری خبر داد.
سه شنبه 4 شهريور 1393

سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین معرفی شد

سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین معرفی شد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران ، حمید آرمان مهر به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین معرفی گردید.
سه شنبه 4 شهريور 1393

پیشرفت صنعت چرم می باید از صادرات چرم خام از کشور جلوگیری کند(هفته دولت1)

پیشرفت صنعت چرم می باید از صادرات چرم خام از کشور جلوگیری کند(هفته دولت1) برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ورامین گفت : پیشرفت های صنعت چرم باید به گونه ای باشد که از صادرات چرم خام از کشور جلوگیری نماید .
سه شنبه 4 شهريور 1393

آزادگان برگ های زرین اوراق تاریخ استقامت و پایداری مردم ایران هستند

آزادگان برگ های زرین اوراق تاریخ استقامت و پایداری مردم ایران هستند فرماندار ورامین گفت : آزادگان برگ هاي زرين اوراق تاريخ استقامت و پايداري مردم ايران هستند و همواره باید عزت و اقتدار آنان حفظ شود.
يکشنبه 26 مرداد 1393

تحسین وزیر صنعت از ابتکار روابط عمومی فرمانداری ورامین+فیلم

تحسین وزیر صنعت از ابتکار روابط عمومی فرمانداری ورامین+فیلم محمد رضا نعمت زاده در جلسه بررسی مشکلات اقتصادی شهرستان ورامین که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد از ابتکار روابط عمومی فرمانداری این شهرستان در ارائه گزارش تصویری قابلیت های اقتصادی ورامین تقدیر کرد.
شنبه 25 مرداد 1393

همزمان با هفته دولت 12 پروژه عمرانی در ورامین افتتاح می شود

همزمان با هفته دولت 12 پروژه عمرانی در ورامین افتتاح می شود معاون عمرانی فرمانداری ورامین: همزمان با هفته دولت 12 پروزه عمرانی در شهرستان ورامین افتتاح و به بهره برداری وی رسد.
شنبه 25 مرداد 1393

گزارش تصویری جلسه مشترک مسئولان شهرستان ورامین با وزیر صنعت،معدن و تجارت

گزارش تصویری جلسه مشترک مسئولان شهرستان ورامین با وزیر صنعت،معدن و تجارت به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ امروز صبح در جلسه ای مشترک مسئولان و اصحاب صنایع و اصناف شهرستان مشکلات و موانع صنایع شهرستان را با وزیر صنعت،معدن و تجارت در میان گذاشتند.
پنجشنبه 23 مرداد 1393