En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

منطقه ویژه اقتصادی ورامین باید با برنامه ریزی و هدف گذاری مناسبی صورت گیرد

منطقه ویژه اقتصادی ورامین باید با برنامه ریزی و هدف گذاری مناسبی صورت گیرد وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور مردم در عرصه های مختلف اقتصادی باعث رفع رکود در اقتصاد جامعه شده و کشو را در این عرصه شکوفا می کند.
پنجشنبه 23 مرداد 1393

حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت فرصتی مغتنم برای توسعه ورامین است

حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت فرصتی مغتنم برای توسعه ورامین است به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین صبح پنجشنبه ،گفت: حضور یکی از مهمترین وزیران دولت تدبیر و امید در منطقه ورامین نشان از اهتمام دولت در رفع مشکل تولید در این شهرستان است که این مهم می تواند مشکل صاحبان صنایع را برطرف و رکود تولید را رفع نماید .
پنجشنبه 23 مرداد 1393

در زندانها برنامه های فرهنگی در اولویت باشد

در زندانها برنامه های فرهنگی در اولویت باشد وی گفت: بحث تکریم خانواده های زندانیان نیز جدی می باشد و باید ستاد حمایت از خانواده زندانیان در این خصوص نیز برنامه های فرهنگی،مذهبی و اجتماعی تدوین نماید.
چهارشنبه 22 مرداد 1393

گزارش تصویری مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین

گزارش تصویری مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین با حضور فرماندار شهرستان ورامین، امام جمعه موقت شهرستان ورامین،معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری،بخشدار مرکزی ، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان فرمانداری و اداره ارشاد اسلامی در تالار ضیافت شهر ورامین برگزار گردید. گزارش تصویری این مراسم:
سه شنبه 21 مرداد 1393

فرماندار ورامین از 65 نفر از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین تقدیر کرد

فرماندار ورامین از 65 نفر از خبرنگاران فعال شهرستان ورامین تقدیر کرد فرماندار ورامین ورامین : امروز شاهدیم در شرایطی که رژیم اشغالگر قدس تلاش دارد تا از درج اخبار مربوط به جنایات رخ داده در نوار غزه جلوگیری کند باز هم خبرنگاران با وجود تمامی خطراتی که در آن منطقه وجود دارد در محل حاضر می شوند و اخبار این جنایات را به گوش جهانیان می رسانند .
سه شنبه 21 مرداد 1393

هفته دفاع مقدس باید باشکوهتر از گذشته برگزار شود

هفته دفاع مقدس باید باشکوهتر از گذشته برگزار شود قرماندار ورامین: خانواده های شهداء و جانبازان سهم بسزائی در پیروزی 8 سال دفاع مقدس دارند و باید یکی از برنامه های این هفته دیدار با این عزیزان باشد.
دوشنبه 20 مرداد 1393

خبرنگاران پل ارتباطي ميان مردم ومسئولين هستند

خبرنگاران پل ارتباطي ميان مردم ومسئولين هستند فرماندار ورامین گفت : خبرنگار ركن اساسي اطلاع رساني و امانتداران جامعه می باشند و بدون حضور آنها آثار پيشرفت جامعه منعکس نخواهد شد.
دوشنبه 20 مرداد 1393

مادران شهداء در صبر و شکیبائی الگوی جامعه هستند

مادران شهداء در صبر و شکیبائی الگوی جامعه هستند فرماندار ورامین: مادران جامعه اسلامی ما باید در امر تربیت فرزندان خود از مادر هر دو جهان حضرت زهرا (س) الگو گرفته و همچون مادران شهداء سربازانی شجاع و دلاور در عرصه علم و فرهنگ و جهاد تربیت نمایند.
دوشنبه 20 مرداد 1393

خانواده شهداء و جانبازان در پیروزی دفاع مقدس سهم بزرگی دارند

خانواده شهداء و جانبازان در پیروزی دفاع مقدس سهم بزرگی دارند فرماندار ورامین: امروز مسئولان باید برای تحقق مدیریت جهادی از شهداء و جانبازان که در آن جهاد بزرگ با کمترین امکانات بزرگترین کارها را انجام دادند ، الگو بگیرند .
دوشنبه 20 مرداد 1393

گزارش فعالیتها و عملکرد فرمانداری شهرستان ورامین از ابتدای سال 93(قسمت دوم)

گزارش فعالیتها و عملکرد فرمانداری شهرستان ورامین از ابتدای سال 93(قسمت دوم) روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ گزارش فعالیتها و عملکرد فرماندار شهرستان ورامین از ابتدای سال 93 تا کنون را جهت استحضار شهروندان تهیه شده است. همچنین به دلیل حجم گسترده فعالیتها و گزارشات ، این بولتن خبری در چندین بسته خبری انتشار گردیده است.
يکشنبه 19 مرداد 1393