En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید آیت ا... مدنی شهرستانهای ورامین و قرچک

مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید آیت ا... مدنی شهرستانهای ورامین و قرچک نام رئیس اداره : حجت الاسلام علی رضا ساور علیاء
شنبه 21 تير 1393

اداره تعاون ، کارو رفاه اجتماعی ورامین

 اداره تعاون ، کارو رفاه اجتماعی ورامین نام رئیس اداره : حمیدرضا داداشی
پنجشنبه 19 تير 1393

خانواده شهداء در اشاعه فرهنگ اسلامی پیشگام هستند

خانواده شهداء در اشاعه فرهنگ اسلامی پیشگام هستند فرماندار ورامین: زندگی و سیره اهل بیت علیه السلام همه اش صبر و ایثار و از خودگذشتگی است و خانواده های معظم شهداء با صبر و ایثار خود نشان دادند پیرو مکتب اهل بیت علیه السلام هستند.
پنجشنبه 19 تير 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از نمایشگاه قرآن

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از نمایشگاه قرآن به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون سیاسی و انتظامی و بخشدار مرکزی از نمایشگاه قرآن ورامین بازدید بعمل آوردند.
پنجشنبه 19 تير 1393

ابزار های نوین را به خدمت قرآن و اسلام در بیاوریم

ابزار های نوین را به خدمت قرآن و اسلام در بیاوریم فرماندار ورامین گفت: شهرستان ورامین در اکثر بخش ها دارای ظرفیت های بالایی است و با برنامه ریزی و برگذاری کلاس های قرآنی ورامین را به یک کانون قرآنی تبدیل شود.
پنجشنبه 19 تير 1393

شهداء جنگ تحمیلی جهانیان را وادار به تعظیم در برابر اسلام کردند

شهداء جنگ تحمیلی جهانیان را وادار به تعظیم در برابر اسلام کردند فرماندار ورامین گفت: بارها گفته ایم و باز هم اذعان می کنیم که این امنیت و سربلندی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را از برکت خون شهداء داریم.
چهارشنبه 18 تير 1393

پاداش اعمال نیک انسانها بارش نعمتهای الهی است

پاداش اعمال نیک انسانها بارش نعمتهای الهی است فرماندار ورامین گفت: مسئله زكات از نظر اسلام در آن حد از اهميت است كه در قرآن كريم هر جا دستور به نماز آمده بدنبال آن دستور پرداخت زكات ذكر شده است.
چهارشنبه 18 تير 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از کارخانه آرد

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از کارخانه آرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ فرماندار شهرستان ورامین به همراه بخشدار مرکزی و برخی از روسای ادارت شهرستان ورامین از کارخانه آرد واقع در میدان ولیعصر عج بازدید بعمل آوردند.
سه شنبه 17 تير 1393

افزایش کیفیت آرد باعث به نتیجه رسیدن زحمت کشاورزان می شود

افزایش کیفیت آرد باعث به نتیجه رسیدن زحمت کشاورزان می شود فرماندار ورامین گفت: توجه افزایش سطح کیفیت آرد باعث می شود تا زحمت کشاورزان در تولید گندم به نتیجه ای مطلوب ختم شود.
سه شنبه 17 تير 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از اداره تامین اجتماعی

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از اداره تامین اجتماعی به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ فرماندار شهرستان ورامین از اداره تامین اجتماعی بازدید بعمل آوردند.
سه شنبه 17 تير 1393