En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مقابله با قاچاق کالا از تولید ملی حمایت می کند

مقابله با قاچاق کالا از تولید ملی حمایت می کند معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : مقابله با قاچاق کالا از تولید ملی حمایت می کند و همه دستگاه هاي اجرايي بايددراین زمینه ایفای نقش كنند .
شنبه 14 تير 1393

كشاورزی ورامین از کمبود شدید آب رنج می برد

كشاورزی ورامین از کمبود شدید آب رنج می برد معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : کمبود آب در رأس مشکلات کشاورزی شهرستان ورامین قرار دارد و باید با مدیریت این کمبود را برطرف نمود.
شنبه 14 تير 1393

پزشکان امین مردم و شریک غم و شادی آنان هستند

پزشکان امین مردم و شریک غم و شادی آنان هستند فرماندار ورامین گفت: پزشکان و اطباء امین مردم و شریک غم و شادی آنان هستند و باید از این موقعیت در رفع آلام بشری بهره لازم را ببرند.
چهارشنبه 11 تير 1393

ملاقات مردمی فرماندار ورامین با شهروندان برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار ورامین با شهروندان برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرمانداری ورامین در جلسه ملاقات مردمی که با حضور معاون برنامه ریزی شهرداری ورامین ، رئیس اداره کار و تعاون، رئیس اداره بهزیستی،رئیس شرکت گاز، رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت، رئیس اداره بازرسی فرمانداری و سرپرست روابط عمومی فرمانداری و جمعی از شهروندان که در محل فرمانداری تشکیل گردیده بود گفت: باید طوری شود که مردم طعم خدمت رسانی دولت را احساس نمایند.
چهارشنبه 11 تير 1393

شهرستان ورامین در قاب تصویر

شهرستان ورامین در قاب تصویر عکس از: سید حسن میری
چهارشنبه 11 تير 1393

توجه دولت تدبیر به بهداشت و سلامت، امید را در دل مردم زنده کرده است

توجه دولت تدبیر به بهداشت و سلامت، امید را در دل مردم زنده کرده است فرماندار ورامین گفت : ورامین در بخش بهداشت و درمان با مشکلاتی مواجه است که رفع این نیازها به مساعدت و همراهی مسوولین استانی و کشور نیاز دارد.
دوشنبه 9 تير 1393

قیام پانزده خرداد سال 1342 ورامین

قیام پانزده خرداد سال 1342 ورامین يكي از حوادث تاثيرگذار تاريخ معاصر ايران و انقلاب اسلامي به خصوص، قيام پانزده خرداد 1342 است كه به عنوان مبدا نهضت اسلامي از آن ياد مي شود. حادثه چنين آغاز شد كه بعد از سخنراني امام خميني در 13 خرداد، ماموران رژيم در نيمه شب پانزده خرداد با هجوم به منزل، ايشان را دستگير نمودند. با انتشار خبر دستگيري امام، در تعدادي از شهرهاي ايران از جمله تهران، قم، شيراز، ورامين و...تظاهرات گسترده اي به حمايت از امام و مخالفت با اعمال رژيم پهلوي صورت گرفت. ورامين نيز يكي از آن شهرهايي بود كه از تظاهرات روز 15 خرداد آن به عنوان واقعه اي مهم در تاريخ انقلاب اسلامي ياد مي شود. در اين مقاله تلاش مي شود با تكيه بر اسناد و مدارك موجود و به خصوص تاريخ شفاهي، قيام 15 خرداد ورامين مورد بررسي قرار گيرد.
دوشنبه 9 تير 1393

ظرفیت های صنعتی شهرستان ورامین

ظرفیت های صنعتی شهرستان ورامین با توجه به شرایط اقلیمی ورامین و خاک حاصلخیز و نزدیکی به شهر تهران و وجود معادن شرایط خوبی را برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی بوجود امده است.
دوشنبه 9 تير 1393

طبیعت شهرستان ورامین

طبیعت شهرستان ورامین دشت ورامین دارای آب و هوای گرم و خشک بوده و بدلیل قرار گرفت در دامنه رشته کوه البرز دارای خاک حاصلخیز می باشد.
دوشنبه 9 تير 1393

جغرافیای شهرستان ورامین

جغرافیای شهرستان ورامین دشت ورامين در جنوب‌شرقي تهران واقع شده و داراي بهترين اراضي كشاورزي است.
دوشنبه 9 تير 1393