En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش فعالیتها و عملکرد فرمانداری شهرستان ورامین از ابتدای سال 93(قسمت اول)

گزارش فعالیتها و عملکرد فرمانداری شهرستان ورامین از ابتدای سال 93(قسمت اول) روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ گزارش فعالیتها و عملکرد فرماندار شهرستان ورامین از ابتدای سال 93 تا کنون را جهت استحضار شهروندان تهیه شده است. همچنین به دلیل حجم گسترده فعالیتها و گزارشات ، این بولتن خبری در چندین بسته خبری انتشار گردیده است.
پنجشنبه 16 مرداد 1393

ملاقات مردمی فرماندار ورامین با شهروندان برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار ورامین با شهروندان برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ جلسه ملاقات مردمی محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین با جمعی از شهروندان شهرستان با حضور مسؤول روابط عمومی فرمانداری ، مسؤول اداره بازرسی فرمانداری، رئیس اداره تعاون،کار و رفاه ، رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت، رئیس اداره محیط زیست و رئیس اداره جهاد کشاورزی در محل فرمانداری شهرستان ورامین برگزار گردید.
پنجشنبه 16 مرداد 1393

راه اندازی مرکز صدا و سیمای شهرستان های استان تهران نیاز منطقه است

راه اندازی مرکز صدا و سیمای شهرستان های استان تهران نیاز منطقه است فرماندار ورامین گفت : راه اندازی مرکز صدا و سیمای شهرستان های استان تهران ، نیاز منطقه در اطلاع رسانی مناسب به مردم است .
سه شنبه 14 مرداد 1393

تحقیقات زمینه توسعه کشاورزی را فراهم می کند

تحقیقات زمینه توسعه کشاورزی را فراهم می کند فرماندار ورامین گفت: تحقیقات اساس پیشرفت و توسعه در جامعه است و باید در این بخش سرمایه گذاری مناسبی صورت گیرد.
دوشنبه 13 مرداد 1393

گزارش تصویری افتتاح پرچم جمهوری اسلامی ایران در روستای محمد آباد بخش جوادآباد

گزارش تصویری افتتاح پرچم جمهوری اسلامی ایران در روستای محمد آباد بخش جوادآباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ نخستین پرچم جمهوری اسلامی روستاهای شهرستان ورامین با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال به مساحت 144 متر مربع و درارتفاع 50 متری از سطح زمین به اهتزاز در آمده است .
يکشنبه 12 مرداد 1393

پرچم جمهوری اسلامی ایران نماد حمایت از مظلومان جهان است

پرچم جمهوری اسلامی ایران نماد حمایت از مظلومان جهان است نخستین پرچم جمهوری اسلامی ایران به همت بسیج ناحیه روستای محمد آباد در این روستا از توابع بخش جوادآباد شهرستان ورامین به اهتزاز در آمد.
يکشنبه 12 مرداد 1393

پیام تبریک فرماندار ورامین بمناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک فرماندار ورامین بمناسبت عید سعید فطر عید فطر، عید فطرتهای پاک و روشنی است که در طول ماه مبارک رمضان بندگی خالصانه خداوند متعال را کرده و شیاطین را در بند کشیدند و حال در اولین روز از ماه شوال پاداش این بندگی را که همان قرب به معبود و سجده بر آستان دوست است را دریافت کردند .
دوشنبه 6 مرداد 1393

کاهش وابستگی به درآمد نفت از مهمترین برنامه دولت است

 کاهش وابستگی به درآمد نفت از مهمترین برنامه دولت است فرماندار ورامین گفت : کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی از مهمترین برنامه های دولت است که با جدیت دنبال می شود.
يکشنبه 5 مرداد 1393

روز قدس روز استقامت، مقاومت و جنگ با استکبار جهانی است

روز قدس روز استقامت، مقاومت و جنگ با استکبار جهانی است فرماندار ورامین گفت: کشورهای طرفدار دموکراسی برای تحقیق و تفحص در تمامی مباحث علمی و تاریخی راه را برای محققین و دانشمندان باز می گذارند ولی کسی حق ندارد در مورد هولوکاس تحقیق کند و یا مطلبی بنویسد زیرا خودشان نیز می دانند که قضیه هولوکاس یک افسانه بیشتر نیست.
جمعه 3 مرداد 1393

امنیت و آسایش ایران اسلامی مدیون رشادت جانبازان است

امنیت و آسایش ایران اسلامی مدیون رشادت جانبازان است معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : جامعه ایران اسلامی امنیت و آسایش خود را مدیون ایثار و رشادت جانبازان انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس می باشند و این عزیزان می باید از امکانات رفاهی و ورزشی شهرستان به طور مساوی با سایر ایشار بهره مند شوند.
پنجشنبه 2 مرداد 1393