En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خیرین نیک اندیش ورامین 73 زندانی جرائم غیر عمد را آزاد کردند

خیرین نیک اندیش ورامین 73 زندانی جرائم غیر عمد را آزاد کردند فرماندار ورامین گفت : خیرین نیک اندیش ورامین با پرداخت 2 میلیارد ریال ، 73 زندانی جرائم غیر عمد این شهرستان را آزاد کردند .
پنجشنبه 2 مرداد 1393

حمایت از تولید از برنامه های دولت تدبیر و امید است

حمایت از تولید از برنامه های دولت تدبیر و امید است فرماندار ورامین گفت : دولت تدبیر و امید از بخش تولید حمایت می کند تا در سایه آن رشد توسعه اقتصادی کشور فراهم شود.
پنجشنبه 2 مرداد 1393

آرمان قدس، آمال تمامی مسلمانان و آزادیخواهان جهان است

آرمان قدس، آمال تمامی مسلمانان و آزادیخواهان جهان است معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت: آرمان قدس، آمال تمامی مسلمانان و آزادیخواهان جهان است و باید با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس این آمال و آرزو را زنده نگاه داشت.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از کارخانجات لبنی وارنا

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از کارخانجات لبنی وارنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون برنامه ریزی و بخشدار مرکزی و جمعی از روسای ادارت از مجموعه کارخانجات تولیدات لبنی وارنان بازدید بعمل آوردند.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

خوداتکایی مهمترین وظیفه کمیته امداد حضرت امام(ره) می باشد

خوداتکایی مهمترین وظیفه کمیته امداد حضرت امام(ره) می باشد فرماندار ورامین گفت: خوداتکایی مهمترین وظیفه کمیته امداد حضرت امام (ره) در حمایت از خانواده های نیازمند می باشد .
چهارشنبه 1 مرداد 1393

تعامل مناسب میان شهرداران و بخشداران باعث پویایی منطقه می شود

تعامل مناسب میان شهرداران و بخشداران باعث پویایی منطقه می شود فرماندار ورامین گفت : تعامل مناسب میان شهرداری و بخشداران باعث پویایی منطقه شده و زمینه خدمت رسانی مناسب تر به مردم را فراهم می کند.
دوشنبه 30 تير 1393

روز جهاني قدس روز بيداري امت اسلام است

روز جهاني قدس روز بيداري امت اسلام است فرماندار شهرستان ورامین گفت : روز جهاني قدس روز بيداري امت اسلامي است و همه مسلمانان جهان همانند اتحادي كه در اين روز پيدا مي كنند مي باید در برابر توطئه هاي استكبار جهاني ايستادگي كنند .
يکشنبه 29 تير 1393

کمیته امداد امام خمینی (ره) ورامین

 کمیته امداد امام خمینی (ره) ورامین نام رئیس : حمید آرونی
يکشنبه 29 تير 1393

نام اداره : مخابرات شهرستان ورامین

نام اداره : مخابرات شهرستان ورامین نام رئیس اداره : سید محمد غیاثی
يکشنبه 29 تير 1393

فرمانداری ورامین از حق شهروندان برای رفاه و آسایش نخواهد گذشت

فرمانداری ورامین از حق شهروندان برای رفاه و آسایش نخواهد گذشت به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در خطبه های نماز جمعه شهر ورامین ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت حضرت علی علیه السلام گفت: اسلام مدیون رشادتها و شجاعتهای این امام همام است و باید بخاطر اینکه مرید این امام بزرگ هستیم خداوند را شاکر باشیم.
جمعه 27 تير 1393