En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خانواده شهداء و جانبازان در پیروزی دفاع مقدس سهم بزرگی دارند

خانواده شهداء و جانبازان در پیروزی دفاع مقدس سهم بزرگی دارند فرماندار ورامین: امروز مسئولان باید برای تحقق مدیریت جهادی از شهداء و جانبازان که در آن جهاد بزرگ با کمترین امکانات بزرگترین کارها را انجام دادند ، الگو بگیرند .
دوشنبه 20 مرداد 1393

گزارش فعالیتها و عملکرد فرمانداری شهرستان ورامین از ابتدای سال 93(قسمت دوم)

گزارش فعالیتها و عملکرد فرمانداری شهرستان ورامین از ابتدای سال 93(قسمت دوم) روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ گزارش فعالیتها و عملکرد فرماندار شهرستان ورامین از ابتدای سال 93 تا کنون را جهت استحضار شهروندان تهیه شده است. همچنین به دلیل حجم گسترده فعالیتها و گزارشات ، این بولتن خبری در چندین بسته خبری انتشار گردیده است.
يکشنبه 19 مرداد 1393

آزادگان سرمایه های واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند

آزادگان سرمایه های واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در جلسه ای مشترک با جمعی از آزدگان شهرستان ورامین گفت: آزادگان یادگاران جنگ تحمیلی هستند که نگاه به آنان انسان را به یاد رشادت و ایستادگی می اندازد.
يکشنبه 19 مرداد 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای عبدل آباد

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از روستای عبدل آباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون سیاسی ، معاون عمران، معاون برنامه ریزی، بخشدار مرکزی و جمعی از مسؤولین ادارات شهرستان ورامین از روستای عبدل آباد از بخش مرکزی بازدید بعمل آوردند. درپایان مراسم بازدید نیز یک خودروی مکانیزه جمع آوری زباله که به همت بخشدار مرکزی و مسؤلان محلی روستا تهیه شده بود ، افتتاح گردید.
يکشنبه 19 مرداد 1393

مسؤلان محلی روستاها در خدمت رسانی به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند

مسؤلان محلی روستاها در خدمت رسانی به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون سیاسی ، معاون عمران، معاون برنامه ریزی، بخشدار مرکزی و جمعی از مسؤولین ادارات شهرستان ورامین از روستای عبدل آباد از بخش مرکزی بازدید بعمل آوردند.
يکشنبه 19 مرداد 1393

گزارش فعالیتها و عملکرد فرمانداری شهرستان ورامین از ابتدای سال 93(قسمت اول)

گزارش فعالیتها و عملکرد فرمانداری شهرستان ورامین از ابتدای سال 93(قسمت اول) روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ گزارش فعالیتها و عملکرد فرماندار شهرستان ورامین از ابتدای سال 93 تا کنون را جهت استحضار شهروندان تهیه شده است. همچنین به دلیل حجم گسترده فعالیتها و گزارشات ، این بولتن خبری در چندین بسته خبری انتشار گردیده است.
پنجشنبه 16 مرداد 1393

ملاقات مردمی فرماندار ورامین با شهروندان برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار ورامین با شهروندان برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ جلسه ملاقات مردمی محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین با جمعی از شهروندان شهرستان با حضور مسؤول روابط عمومی فرمانداری ، مسؤول اداره بازرسی فرمانداری، رئیس اداره تعاون،کار و رفاه ، رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت، رئیس اداره محیط زیست و رئیس اداره جهاد کشاورزی در محل فرمانداری شهرستان ورامین برگزار گردید.
پنجشنبه 16 مرداد 1393

راه اندازی مرکز صدا و سیمای شهرستان های استان تهران نیاز منطقه است

راه اندازی مرکز صدا و سیمای شهرستان های استان تهران نیاز منطقه است فرماندار ورامین گفت : راه اندازی مرکز صدا و سیمای شهرستان های استان تهران ، نیاز منطقه در اطلاع رسانی مناسب به مردم است .
سه شنبه 14 مرداد 1393

تحقیقات زمینه توسعه کشاورزی را فراهم می کند

تحقیقات زمینه توسعه کشاورزی را فراهم می کند فرماندار ورامین گفت: تحقیقات اساس پیشرفت و توسعه در جامعه است و باید در این بخش سرمایه گذاری مناسبی صورت گیرد.
دوشنبه 13 مرداد 1393

گزارش تصویری افتتاح پرچم جمهوری اسلامی ایران در روستای محمد آباد بخش جوادآباد

گزارش تصویری افتتاح پرچم جمهوری اسلامی ایران در روستای محمد آباد بخش جوادآباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ نخستین پرچم جمهوری اسلامی روستاهای شهرستان ورامین با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال به مساحت 144 متر مربع و درارتفاع 50 متری از سطح زمین به اهتزاز در آمده است .
يکشنبه 12 مرداد 1393