En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پرچم جمهوری اسلامی ایران نماد حمایت از مظلومان جهان است

پرچم جمهوری اسلامی ایران نماد حمایت از مظلومان جهان است نخستین پرچم جمهوری اسلامی ایران به همت بسیج ناحیه روستای محمد آباد در این روستا از توابع بخش جوادآباد شهرستان ورامین به اهتزاز در آمد.
يکشنبه 12 مرداد 1393

پیام تبریک فرماندار ورامین بمناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک فرماندار ورامین بمناسبت عید سعید فطر عید فطر، عید فطرتهای پاک و روشنی است که در طول ماه مبارک رمضان بندگی خالصانه خداوند متعال را کرده و شیاطین را در بند کشیدند و حال در اولین روز از ماه شوال پاداش این بندگی را که همان قرب به معبود و سجده بر آستان دوست است را دریافت کردند .
دوشنبه 6 مرداد 1393

کاهش وابستگی به درآمد نفت از مهمترین برنامه دولت است

 کاهش وابستگی به درآمد نفت از مهمترین برنامه دولت است فرماندار ورامین گفت : کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی از مهمترین برنامه های دولت است که با جدیت دنبال می شود.
يکشنبه 5 مرداد 1393

روز قدس روز استقامت، مقاومت و جنگ با استکبار جهانی است

روز قدس روز استقامت، مقاومت و جنگ با استکبار جهانی است فرماندار ورامین گفت: کشورهای طرفدار دموکراسی برای تحقیق و تفحص در تمامی مباحث علمی و تاریخی راه را برای محققین و دانشمندان باز می گذارند ولی کسی حق ندارد در مورد هولوکاس تحقیق کند و یا مطلبی بنویسد زیرا خودشان نیز می دانند که قضیه هولوکاس یک افسانه بیشتر نیست.
جمعه 3 مرداد 1393

امنیت و آسایش ایران اسلامی مدیون رشادت جانبازان است

امنیت و آسایش ایران اسلامی مدیون رشادت جانبازان است معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : جامعه ایران اسلامی امنیت و آسایش خود را مدیون ایثار و رشادت جانبازان انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس می باشند و این عزیزان می باید از امکانات رفاهی و ورزشی شهرستان به طور مساوی با سایر ایشار بهره مند شوند.
پنجشنبه 2 مرداد 1393

خیرین نیک اندیش ورامین 73 زندانی جرائم غیر عمد را آزاد کردند

خیرین نیک اندیش ورامین 73 زندانی جرائم غیر عمد را آزاد کردند فرماندار ورامین گفت : خیرین نیک اندیش ورامین با پرداخت 2 میلیارد ریال ، 73 زندانی جرائم غیر عمد این شهرستان را آزاد کردند .
پنجشنبه 2 مرداد 1393

حمایت از تولید از برنامه های دولت تدبیر و امید است

حمایت از تولید از برنامه های دولت تدبیر و امید است فرماندار ورامین گفت : دولت تدبیر و امید از بخش تولید حمایت می کند تا در سایه آن رشد توسعه اقتصادی کشور فراهم شود.
پنجشنبه 2 مرداد 1393

آرمان قدس، آمال تمامی مسلمانان و آزادیخواهان جهان است

آرمان قدس، آمال تمامی مسلمانان و آزادیخواهان جهان است معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت: آرمان قدس، آمال تمامی مسلمانان و آزادیخواهان جهان است و باید با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس این آمال و آرزو را زنده نگاه داشت.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از کارخانجات لبنی وارنا

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از کارخانجات لبنی وارنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون برنامه ریزی و بخشدار مرکزی و جمعی از روسای ادارت از مجموعه کارخانجات تولیدات لبنی وارنان بازدید بعمل آوردند.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

خوداتکایی مهمترین وظیفه کمیته امداد حضرت امام(ره) می باشد

خوداتکایی مهمترین وظیفه کمیته امداد حضرت امام(ره) می باشد فرماندار ورامین گفت: خوداتکایی مهمترین وظیفه کمیته امداد حضرت امام (ره) در حمایت از خانواده های نیازمند می باشد .
چهارشنبه 1 مرداد 1393