En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از کارخانه محک تهران

گزارش تصویری بازدید فرماندار ورامین از کارخانه محک تهران به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ فرماندار شهرستان ورامین از کارخانه آجر سازی محک تهران بازدید بعمل آوردند.
دوشنبه 16 تير 1393

صنایع ساختمان سازی اروپا آجر ورامین را می شناسد

صنایع ساختمان سازی اروپا آجر ورامین را می شناسد فرماندار شهرستان ورامین در جریان بازدید از کارخانه محک تهران گفت: آجر ایرانی در کشورهای اروپایی بی رقیب است و هیچ کالایی به اندازه آجر، دیوارهای اروپا را در بر نگرفته و هیچ محصولی در اروپا نتوانسته جای آجر را پر کند.
دوشنبه 16 تير 1393

رفع معضل ترافیک آسایش شهروندان را در پی خواهد داشت

رفع معضل ترافیک آسایش شهروندان را در پی خواهد داشت فرماندار ورامین گفت : رفع معضل ترافیک آسایش شهروندان را در پی خواهد داشت و مسوولین موظفند تا نسبت به تسهیل این امر اقداماتی عملی صورت دهند.
يکشنبه 15 تير 1393

ادارات دولتی در احیاء امر به معروف و نهی از منکر پیشگام باشند

ادارات دولتی در احیاء امر به معروف و نهی از منکر پیشگام باشند معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین از تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات شهرستان ورامین خبر داد .
يکشنبه 15 تير 1393

مدیران روابط عمومی در خط مقدم مقابله با توطئه های فرهنگی قرار دارند

مدیران روابط عمومی در خط مقدم مقابله با توطئه های فرهنگی قرار دارند فرماندار ورامین گفت : مدیران روابط عمومی در خط مقدم مقابله با توطئه های فرهنگی دشمنان قرار دارند و باید با اطلاع رسانی و شفاف سازی لازم ، خط بطلانی بر توطئه دشمنان قسم خورده نظام بکشند.
شنبه 14 تير 1393

تحول اقتصادی در سایه توجه به توسعه صادرات غیر نفتی محقق می شود

تحول اقتصادی در سایه توجه به توسعه صادرات غیر نفتی محقق می شود معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ورامین گفت : تحول اقتصادی در سایه توجه به توسعه صادرات غیر نفتی محقق می شود.
شنبه 14 تير 1393

مقابله با قاچاق کالا از تولید ملی حمایت می کند

مقابله با قاچاق کالا از تولید ملی حمایت می کند معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : مقابله با قاچاق کالا از تولید ملی حمایت می کند و همه دستگاه هاي اجرايي بايددراین زمینه ایفای نقش كنند .
شنبه 14 تير 1393

كشاورزی ورامین از کمبود شدید آب رنج می برد

كشاورزی ورامین از کمبود شدید آب رنج می برد معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : کمبود آب در رأس مشکلات کشاورزی شهرستان ورامین قرار دارد و باید با مدیریت این کمبود را برطرف نمود.
شنبه 14 تير 1393

پزشکان امین مردم و شریک غم و شادی آنان هستند

پزشکان امین مردم و شریک غم و شادی آنان هستند فرماندار ورامین گفت: پزشکان و اطباء امین مردم و شریک غم و شادی آنان هستند و باید از این موقعیت در رفع آلام بشری بهره لازم را ببرند.
چهارشنبه 11 تير 1393

ملاقات مردمی فرماندار ورامین با شهروندان برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار ورامین با شهروندان برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرمانداری ورامین در جلسه ملاقات مردمی که با حضور معاون برنامه ریزی شهرداری ورامین ، رئیس اداره کار و تعاون، رئیس اداره بهزیستی،رئیس شرکت گاز، رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت، رئیس اداره بازرسی فرمانداری و سرپرست روابط عمومی فرمانداری و جمعی از شهروندان که در محل فرمانداری تشکیل گردیده بود گفت: باید طوری شود که مردم طعم خدمت رسانی دولت را احساس نمایند.
چهارشنبه 11 تير 1393