En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برخی از مسائل را می توان با کتاب و مطالعه در جامعه حل کرد

برخی از مسائل را می توان با کتاب و مطالعه در جامعه حل کرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ورامین که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد گفت: با ترویج فرهنگ کتاب خوانی در بین مردم می توان بسیاری از مشکلات روز جامعه را حل کرد
شنبه 31 خرداد 1393

زنان ورزشکار ورامین، در مسابقات جهانی حرفی برای گفتن دارند

زنان ورزشکار ورامین، در مسابقات جهانی حرفی برای گفتن دارند فرماندار ورامین گفت : پوشش اسلامی بانوان ورزشکار افتخاری برای ملت ایران اسلامی است و این امر هویت اسلامی ملت ایران را به جهانیان ثابت می کند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری در مصاحبه با رادیو ورزش گفت : حجاب و چادر اسلامی ، پرچم و نماد عزت و افتخار زنان ایران اسلامی محسوب می شود این نماد ارزش های والا و جایگاه زن را در ایران به جهانیان نشان می دهد .
پنجشنبه 29 خرداد 1393

استانداری تهران بر لزوم اجرای طرح مترو ورامین با وضعیت موجود تأکید کرد

 استانداری تهران بر لزوم اجرای طرح مترو ورامین با وضعیت موجود تأکید کرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین گفت : استانداری تهران بر لزوم اجرای طرح مترو ورامین با وضعیت موجود تأکید کرد و بر اجرای این پروژه مهم و تأثیرگذار صحه گذاشت.
چهارشنبه 28 خرداد 1393

جلسه مشترک فرمانداران تهران و ورامین برگزار شد

جلسه مشترک فرمانداران تهران و ورامین برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در جلسه مشترک با عیسی فرهادی فرماندار تهران گفت : تلاش های دولت تدبیر و امید باعث ایجاد وفاق و همدلی میان مسوولین شهرستان های های مختلف استان تهران گردیده و حضور فرماندار تهران در ورامین زمینه پیشرفت و توسعه هر چه بیشتری این دو شهرستان را میسر می کند .
چهارشنبه 28 خرداد 1393

بازدید معاون برنامه ریزی فرمانداری ورامین از کارخانجات بخش جوادآباد

 بازدید معاون برنامه ریزی فرمانداری ورامین از کارخانجات بخش جوادآباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ مهندس رحیمی معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان ورامین به همراه ریاست اداره صنعت،معدن و تجارت و مدیر جهاد کشاورزی ورامین و برخی از مسؤولین شهر جوادآباد ،از برخی از کارخانجات صنعتی بخش جوادآباد شهرستان ورامین بازدید بعمل آوردند
چهارشنبه 28 خرداد 1393

ورامین توانایی تأمین مایحتاج غذایی استان تهران را دارد

ورامین توانایی تأمین مایحتاج غذایی استان تهران را دارد جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین با ریاست معاون برنامه ریزی فرماندار در محل فرمانداری ورامین برگزار گردید.
چهارشنبه 28 خرداد 1393

دیدار چهره به چهره فرماندار ورامین با شهروندان

دیدار چهره به چهره فرماندار ورامین با شهروندان به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در راستای خدمت رسانی ، بررسی و رفع مشکلات مردم، با بیست و دو نفر از اهالی شریف شهرستان در محل فرمانداری به‌ صورت چهره به چهره دیدار کرد.
دوشنبه 26 خرداد 1393

توسعه بخش کشاورزی باعث رونق اقتصاد استان تهران می شود

توسعه بخش کشاورزی باعث رونق اقتصاد استان تهران می شود به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛محسن خوانساری در بازدید از مراحل خرید گندم مازاد بر مصرف کشاورزان ورامین در سیلوی این شهرستان گفت : کشاورزی محور توسعه است و رشد و پیشرفت این بخش باعث رونق بخش اقتصاد می شود که یقینا این مهم محقق کننده اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری نیز می باشد.
يکشنبه 25 خرداد 1393

انتخابات ۲۴ خرداد، “نه”بزرگ ملت ایران به تندروهای خارجی و افراطیون داخلی بود

انتخابات ۲۴ خرداد، “نه”بزرگ ملت ایران به تندروهای خارجی و افراطیون داخلی بود دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری روز شنبه در نشستی با خبرنگاران با تبریک سالروز ۲۴ خرداد به ملت ایران و رهبری معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد که انتخابات ۲۴ خرداد “نه ” بزرگ ملت ایران به تندروهای خارجی و افراطیون داخلی بود.
يکشنبه 25 خرداد 1393

گزارش تصویری بازدید فرماندار از اداره غله ورامین

گزارش تصویری بازدید فرماندار از اداره غله ورامین به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری به همراه مدیر جهاد کشاورزی از اداره غله و سیلوی گندم شهرستان بازدید بعمل آوردند.
يکشنبه 25 خرداد 1393