En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری

دیدار فرماندار شهرستان ورامین با قهرمان پرتاب وزنه جوانان آسیا

دیدار فرماندار شهرستان ورامین با قهرمان پرتاب وزنه جوانان آسیا حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین با ارسلان قشقایی، قهرمان پرتاب وزنه مسابقات آسیایی دیدار کرد.
يکشنبه 15 ارديبهشت 1398

گزارش تصویری/

حضور فرماندار ورامین در روستای باغخواص و دیدار با اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران

حضور فرماندار ورامین در روستای باغخواص و دیدار با اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران فرماندار شهرستان ورامین به مناسبت روز ملی شورا با حضور در روستای باغخواص با اعضای شورای اسلامی و دهیاران دیدار واز تلاش های آنان تجلیل کرد.
شنبه 14 ارديبهشت 1398

گزارش تصویری/

حضور فرماندار ورامین در روستای احمد آباد و دیدار با اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران

 حضور فرماندار ورامین در روستای احمد آباد و دیدار با اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران فرماندار شهرستان ورامین به مناسبت روز ملی شورا با حضور در روستای احمدآباد با اعضای شورای اسلامی و دهیاران دیدار واز تلاش های آنان تجلیل کرد.
شنبه 14 ارديبهشت 1398

گزارش تصویری

دیدار فرماندار ورامین با اعضای شورای اسلامی روستای ریحان آباد

دیدار فرماندار ورامین با اعضای شورای اسلامی روستای ریحان آباد فرماندار شهرستان ورامین به مناسبت روز ملی شورا با حضور در روستای ریحان آباد از توابع بخش مرکزی، با اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا دیدار و گفتگو کرد.
جمعه 13 ارديبهشت 1398

گزارش تصویری

تقدیر فرماندار ورامین از اعضای شورای اسلامی روستای کلاته

تقدیر فرماندار ورامین از اعضای شورای اسلامی روستای کلاته حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین با حضور در دهیاری روستای کلاته، از تلاش اعضای شورای اسلامی و دهیار این روستا تقدیر کرد.
جمعه 13 ارديبهشت 1398

گزارش تصویری

فرماندار ورامین از اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی تقدیر کرد

فرماندار ورامین از اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی تقدیر کرد به مناسبت فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه، روز ملی شوراهای اسلامی، حسین کاغذلو با حضور در محل بخشداری مرکزی، از اعضای شورای اسلامی بخش تقدیر کرد.
جمعه 13 ارديبهشت 1398

گزارش تصویری

تقدیر فرماندار شهرستان ورامین از کارکنان و معلمان آموزش و پرورش ورامین

تقدیر فرماندار شهرستان ورامین از کارکنان و معلمان آموزش و پرورش ورامین حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین، با حضور در مدیریت آموزش و پرورش ورامین از تلاش های کارکنان این اداره در بستر سازی فعالیت معلمان در مدارس تقدیر کرد.
جمعه 13 ارديبهشت 1398

تقدیر فرماندار ورامین از کارکنان آموزش و پرورش جوادآباد

تقدیر فرماندار ورامین از کارکنان آموزش و پرورش جوادآباد فرماندار شهرستان ورامین با حضور در اداره آموزش و پرورش جوادآباد، از تلاش ها و زحمات کارکنان آموزش و پرورش و معلمان این بخش از شهرستان ورامین تقدیر کرد.
جمعه 13 ارديبهشت 1398

15 خرداد پیوند واقعی مرجعیت شیعه با مردم است

15 خرداد پیوند واقعی مرجعیت شیعه با مردم است معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ورامین گفت: قیام خونین 15 خرداد مردم دشت ورامین فقط یک حادثه سیاسی نیست بلکه بیانگر پیوند واقعی روحانیت و مرجعیت شیعه و مردم است.
چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398

دیدار فرماندار ورامین با اعضای شورای اسلامی شهر ورامین

دیدار فرماندار ورامین با اعضای شورای اسلامی شهر ورامین حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین به مناسبت روز ملی شوراها، با حضور در شورای اسلامی شهر ورامین، با اعضای این شورا دیدار کرد.
چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398