En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بازدید فرماندار ورامین از شبکه بهدشت و درمان

بازدید فرماندار ورامین از شبکه بهدشت و درمان حسین کاغذلو فرماندار ورامین با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان، از روند فعالیت های مربوط به مقابله با شیوع ویروس کرونا بازدید کرد.
چهارشنبه 13 فروردين 1399

خروج خودرو از ورامین مساوی جریمه 500 هزار تومانی و توقیف یک‌ماهه

خروج خودرو از ورامین مساوی جریمه 500 هزار تومانی و توقیف یک‌ماهه رئیس پلیس راهور شهرستان ورامین گفت: خروج خودروها از ورامین در روز طبیعت به جریمه 500هزار تومانی و توقیف یک‌ماهه منجر می‌شود.
چهارشنبه 13 فروردين 1399

ورود به روستاها و مزارع جنوب ورامین ممنوع شد

ورود به روستاها و مزارع جنوب ورامین ممنوع شد فرماندار شهرستان ورامین گفت : با مسدود شدن پنج مسیر اصلی خروجی ورامین، ورود به روستاها و مزارع جنوب ورامین ممنوع شد.
سه شنبه 12 فروردين 1399

بازدید معاون عمرانی استانداری تهران از ایستگاه بازرسی طرح ممنوعیت ورود خودرو به ورامین

بازدید معاون عمرانی استانداری تهران از ایستگاه بازرسی طرح ممنوعیت ورود خودرو به ورامین معاون امور عمرانی استانداری تهران با حضور در شهرستان ورامین، از روند اجرای طرح ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به شهرستان ورامین بازدید کرد.
سه شنبه 12 فروردين 1399

بیش از 210 هزار ورامینی تخت غربالگری کرونا قرار گرفتند

بیش از 210 هزار ورامینی تخت غربالگری کرونا قرار گرفتند حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین : با اجرای طرح غربالگری بیماری کرونا، سلامتی بیش از 210 هزار ورامینی با تماس کارشناسان شبکه بهداشت و درمان ورامین مورد ارزیابی قرار گرفت.
سه شنبه 12 فروردين 1399

بوستان‌های جنوب‌شرق استان تهران تعطیل شد

بوستان‌های جنوب‌شرق استان تهران تعطیل شد به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و ممانعت از اجتماع مردمی، بوستان‌های شهرستان‌های جنوب شرق تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
دوشنبه 11 فروردين 1399

شهدای مدافع حرم ولایت‌مداری را با خون خود به اثبات رساندند

شهدای مدافع حرم ولایت‌مداری را با خون خود به اثبات رساندند فرماندار ورامین گفت: شهدای مدافع حرم ولایت‌مداری را با خون خود به اثبات رساندند و همه مسئولان وظیفه دارند با سرکشی به خانواده آنان، از ایثار خانواده معظم شهدای مدافع حرم تقدیر کنند.
شنبه 9 فروردين 1399

ظرفیت‌ اوقاف برای ریشه‌کنی کرونا بسیج شده است

ظرفیت‌ اوقاف برای ریشه‌کنی کرونا بسیج شده است مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: تمام ظرفیت‌های سازمان اوقاف در کنار سایر دستگاه‌ها و ارگان‌ها برای ریشه‌کنی کرونا بسیج شده است.
شنبه 9 فروردين 1399

بازدید فرماندار ورامین از طرح ممانعت ورود خودروهای پلاک شهرستان به ورامین

بازدید فرماندار ورامین از طرح ممانعت ورود خودروهای پلاک شهرستان به ورامین حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین باحضور در سه راهی حسن آباد واقع در محور چرمشهر، از روند فعالیت پلیس راه در ممانعت از حضور خودروهای پلاک شهرستان به ورامین بازدید کرد.
شنبه 9 فروردين 1399

بازدید فرماندار ورامین از کارگاه تولید ماسک

بازدید فرماندار ورامین از کارگاه تولید ماسک حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین به اتفاق عبداللهی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران، از کارگاه تولید ماسک در این شهرستان بازدید کرد.
شنبه 9 فروردين 1399