En

آرشیو آرشیواخبار فرمانداری

استاندار تهران: متروی تهران - ورامین در اولویت استانداری تهران قرار دارد

(395)


استان تهران گفت : اجرای مترو در شهرستان های استان تهران و شهرستان ورامین در اولویت استانداری قرار داشته و مورد حمایت قرار می گیرد.

سه شنبه 18 شهريور 1393

استاندار تهران از راه اندازی بوستان بانوان در ورامین حمایت کرد

(349)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ سید حسین هاشمی در جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران که در شهرستان ورامین برگزار شد گفت: مسوول امور بانوان استانداری تهران پیشنهاد راه اندازی بوستان ویژه بانوان را در این شهر ارائه کرده که این پیشنهاد مورد حمایت استانداری نیز قرار دارد .

سه شنبه 18 شهريور 1393

گزارش تصویری حضور استاندار تهران در شهرستان ورامین(قسمت دوم)

(399)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ مهندس سید حسین هاشمی پیرو سفرهای شهرستانی خود به همراه مهندس ترکی معاون برنامه ریزی و مهندس کریمی معاون عمران استانداری برخی از توانمندی های صنعتی و کشاورزی شهرستان بازدید بعمل آوردند.

سه شنبه 18 شهريور 1393

مسئولین برای توسعه و پیشرفت شهر جوادآباد نگاه ویژه ای داشته باشند

(372)

امام جمعه شهر جوادآباد: قرار گرفتن محور قم – گرمسار در مجاورت شهر جواد آباد این شرایط را فراهم آورده که این شهر از بن بست خارج شود که این مهم در سایه احداث راه های دسترسی به این محور مواصلاتی میسر می شود که امیدواریم در جلسه کمیته برنامه ریزی استان تهران ، زمنیه این مهم فراهم شود.

سه شنبه 18 شهريور 1393

امام جمعه موقت ورامین :خلف وعده مسوولین باعث دلسردی مردم می شود

(610)


امام جمعه موقت ورامین گفت : خلف وعده مسوولین ، مردم را دلسرد می کند و این زیبنده نظام نمی باشد.

سه شنبه 18 شهريور 1393

یک میلیون نفر از مردم جنوب شرق استان تهران منتظر اجرای طرح مترو هستند

(518)

نقوی: از مسوولین استان تهران انتظار داریم که به این پروژه نگاهی استانی داشته باشند ، پروژه ای که توسط رئیس جمهور و سه وزیر بازدید شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است و امیدواریم با توجه ویژه مسوولین این پروژه به سرانجام رسد.

سه شنبه 18 شهريور 1393

فرماندار ورامین: دشت ورامین از حاصلخیز ترین اراضی استان تهران است

(444)

فرماندار ورامین گفت : دشت ورامین در 35 کیلومتری جنوب شرق استان و در دامنه رشته کوه های البرز قرار داشته و ار اضی آن از حاصلخیز ترین اراضی استان تهران محسوب می شود.

سه شنبه 18 شهريور 1393

استاندار تهران: تلاش های دولت تدبیر و امید آرامش را در جامعه حکمفرما کرده است

(392)

استاندار تهران در شورای برنامه ریزی استان که در محل فرمانداری ورامین تشکیل شده بود گفت: امروز در سایه برنامه های دولت تدبیر و امید و تعامل میان تمامی دستگاه های نظام ، آرامش کامل در کشور حکفرما می باشد.

سه شنبه 18 شهريور 1393

استاندار تهران : صراحت کلام رهبر معظم انقلاب در خصوص دولت بسیار شفاف است

(338)

مهندس هاشمی در شورای برنامه ریزی استان تهران که در محل فرمانداری ورامین تشکیل شده بود گفت: : صراحت کلام رهبر معظم انقلاب در خصوص دولت بسیار شفاف و بدون پسوند و پیشوند است و این افتخاری عظیم برای دولت است که طی یک سال فعالیت توانسته اعتماد رهبری را جلب کند.

سه شنبه 18 شهريور 1393

استاندار تهران: خبر خروج کشور از رکود ، خبر و بشارت بسیار مهم و کلیدی برای مردم است

(231)

استاندار تهران در شورای برنامه ریزی استان که در محل فرمانداری ورامین تشکیل شده بودگفت :سخنان رئیس جمهور در حرم رضوی خبر خروج کشور از رکود ، خبر و بشارت بسیار مهم و کلیدی برای مردم است

سه شنبه 18 شهريور 1393