En
تاریخ : چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393
کد 14

همایش تجلیل از شوراهای اسلامی شهرستان ورامین برگزار شد

همایش تجلیل از شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان ورامین در محل فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ در این مراسم که روز دوشنبه در محل فرمانداری ورامین برگزار شد ، از اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین در این مراسم گفت : سال جدید را در حالی آغاز کرده ایم که مقام معظم رهبری آن را به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری نموده و ضرورت دارد تا همه مسوولین در جهت تحقق فرمایشات ایشان با عزم و اراده کارهای پیش رو را به درستی انجام دهند.

سیدرضا طباطبایی افزود : اهمیت اجرای مسائل و کارهای پیش رو ضرورت این امر را ایجاب می کند که مدیران و مسوولین با مدیریت فداکارانه ، مخلصانه و ایثارگرانه وارد عمل شده و کارهای محوله را به درستی انجام دهند .

وی گفت : اگر می خواهیم در فرهنگ و اقتصاد به جایی رسیده و فرمایشات مقام معظم رهبری را محقق نمائیم می باید وظیفه خود را خوب شناخته و آن وظیفه مسوولیت را به درستی انجام دهیم .

وی بیان داشت : در اولیل پیروزی انقلاب اسلامی گروهی از کارکنان شرکت نفت خدمت حضرت امام رسیدند و به ایشان گفتند که ما نیامده ایم که ببنیم انقلاب برای ما چه می کند ، آمده ایم ببنیم ما برای انقلاب چه کاری می توانیم انجام دهیم که در مقابل حضرت امام عرضه می دارند مسوولین برای این مهم باید ابتدا باید خودسازی کنند تا در سایه شناخت خداوند و داشتن انگیزه الهی ، مسوولیت محوله را به درستی انجام دهند .

طباطبایی بیان داشت : اگر افراد در مسوولیتی که قرار می گیرد آن را به درستی انجام دهد مطمئن باشید که کشور ایران گلستان خواهد شد که این معنی مدیریت جهادی مد نظر مقام معظم رهبری است .

وی تأکید کرد : این امر در شوراهای اسلامی و به خصوص شوراهای اسلامی روستاها نمود بیشتری دارد زیرا در روستاها چشم امید مردم به دهیاری ها و شوراهای اسلامی که در صورت پاسخگویی مناسب آنان و نیز پیگیری امور از طریف نهادها و ادارات شهرستانی ، رشد و توسعه مناطق مختلف روستایی بیش از پیش میسر می شود .

وی اظهار امیدواری کرد در سایه تلاش و همت مسوولین و نیز همراهی مردم ، شاهد رشد ، توسعه و بالندگی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 568