En
تاریخ : پنجشنبه 2 مرداد 1393
کد 161

امنیت و آسایش ایران اسلامی مدیون رشادت جانبازان است

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : جامعه ایران اسلامی امنیت و آسایش خود را مدیون ایثار و رشادت جانبازان انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس می باشند و این عزیزان می باید از امکانات رفاهی و ورزشی شهرستان به طور مساوی با سایر ایشار بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ سیدرضا طباطبایی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ورامین در جلسه بررسی مسائل و مشکلات هیأت های ورزشی جانبازان و معلولان ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت : جامعه ایران اسلامی همواره خود را مدیون جانبازان سرافراز می دانند و تمامی مردم و مسوولین وظیفه دارند تا دین خود را نسبت به این افراد ادا نمایند .

وی افزود : جانبازان به دلیل محدودیت های حرکتی با مشکلاتی مواجه هستندکه این محدودیت می تواند مشکلات جسمی متعددی را برای آنان به همراه داشته باشد و ضروری است تا شرایط حضور آنان در عرصه های مختلف ورزش همگانی و قهرمانی فراهم آورد.

وی گفت : رایزنی هایی با مسوولین استانی در خصوص احداث مجموعه های ورزشی متناسب برای جانبازان صورت گرفته و مسوولین می باید پیگیری لازم جهت تحقق این مهم را صورت دهند .

وی بیان داشت : اداره ورزش و جوانان می باید سهم جانبازان از امکانات ورزشی شهرستان را تعیین نمایند و با به سازی فضاهای ورزشی و معابر دسترسی به سالن های ورزشی ، زمینه حضور آنان در این فضاهای ورزشی را فراهم آورند .

طباطبایی گفت : هیأت ورزش های جانبازان و معلولین می باید به عنوان الگوی سایر هیأت های ورزشی فعالیت خود را در رشته های مختلف ورزشی توسعه و گسترش دهد و با تشویق جانبازان به حضور در برنامه های مختلف ورزشی ، به سلامت جسم آنان کمک شایانی نما
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 2 مرداد 1393
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 677