En
تاریخ : جمعه 3 مرداد 1393
کد 162

روز قدس روز استقامت، مقاومت و جنگ با استکبار جهانی است

فرماندار ورامین گفت: کشورهای طرفدار دموکراسی برای تحقیق و تفحص در تمامی مباحث علمی و تاریخی راه را برای محققین و دانشمندان باز می گذارند ولی کسی حق ندارد در مورد هولوکاس تحقیق کند و یا مطلبی بنویسد زیرا خودشان نیز می دانند که قضیه هولوکاس یک افسانه بیشتر نیست.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین بعنوان سخنران راهپیمایی شهر جوادآباد در روز جهان قدس عنوان کرد: روز قدس روز استقامت، روز مقاومت، روز جنگ با استکبار جهانی است.

وی گفت: در سال 1359 حضرت امام خمینی (ره) برای اولین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان را روز برائت از مستکبرین جهان بخصوص اسرائیل جنایت کار معرفی کرده و این روز را روز جهانی قدس نام گذاری نمودند.

وی افزود: بعد از اعلام روز جهانی قدس توسط امام خمینی(ره)  در سال 1359 ، مردم بیش از 70 کشور جهان از این نام گذاری استقبال کرده و با حضور در خیابان ها با موضع امام خمینی (ره) لبیک نموده و شعار مرگ بر استکبار  سر دادند.

فرماندار ورامین گفت: تاریخ گواه است که اسرائیل خونخوار بیش از 27 جنایت فجیع در فلسطین و لبنان مرتکب شده است تا بتواند سرزمین فلسطین را تصاحب کرده و سرزمین خیالی موعود را در انجا تاسیس کند.

وی گفت: کشور فلسطین دارای سه موقعیت بزرگ جغرافیایی بوده که از شرق همجوار با آسیا و از شمال مشرف با اروپا و از جنوب همسایه قاره آفریقا می باشد و از همه مهمتر اولین قبله گاه مسلمانان جهان در این کشور است که برای امت اسلامی دارای اهمیت بسیاری می باشد.

وی افزود: پس از اینکه اسرائیل تمامی مذاهب و ادیان دنیا را دارای سرزمین مشخص دید و یهود را آواره کشورهای دنیا ، تصمیم بر تاسیس کشوری بنام اسرائیل نموده و با توجه به موقعیت استراتژیکی فلسطین قصد برپایی این کشور را در سرزمین مقدس قدس نمود.

وی اظهار داشت: امروز نبض اقتصاد ،تجارت و رسانه در آمریکا و اروپا در دست یهود و اسرائیل است و این قده سرطانی برای کشور های بزرگ اروپایی هم همانند یک خار در چشم تبدیل شده و این ملل برای در آوردن این خار از چشمشان راهی جز صبر در برابر زیاده خواهی های اسرائیل ندارند.

وی ادامه داد: ولی ملل اسلامی و مردم آزاده و انسان دوست دنیا این فرزند نامشروع را نمی خواهد و در برابر زیاده خواهی آنان ایستاده و  خواهد ایستاد.

فرماندار شهرستان ورامین ضمن اشاره به کشتار فجیع انسانی اسرائیل در صبرا و شطیلا گفت: امروز اسرائیل بی شرم و گستاخ  بطور واضه و علنی از کشتار کودکان و زنان بی سرپناه و حمله به بیمارستان ها و مدارس سخن می گوید.

وی گفت: ما سکوت کشورهای مدعی حقوق بشر و سازمان ملل در برابر جنایت اسرائیل را هم محکوم می کنیم.

وی عنوان کرد: اسرائیل دین یهود را تحریف نموده و خیلی بی شرمانه می گوید ما ملت برگزیده دنیا هستیم و خداوند حیواناتی از جنس انسان(مسلمانان ، مسیحیان، بودائیان)  برای خدمت به یهود آفریده است.

وی گفت:امام خمینی (ره) از ابتدای سال 1340 پیگیر مساله فلسطین بودند و روز قدس را یادگاری برای ملل ظلم ستیز و مظلوم نواز دنیا گذاشتن.

خوانساری گفت: مردم غزه در جنگ 33 روزه، 22 روزه و 8 روزه موفق بود و با عنایت خداوند و دعای مردم دنیا باز هم پیروز خواهد شد.

وی گفت: بعد از پیروز ی انقلاب اسلامی دنیا این پیروزی را پیروزی فلسطین تلقی کرده و بعد از آن یکی یکی از کشور های عربی از خواب بیدار شده و تصمیم به رهای از چنگال مستکبرین و ظالمان گرفتند.

وی اظهار داشت: انتفاضه یعنی اینکه با دستان خالی در مقابل سلاح های دشمن بایستیم همانطور که مردم انقلاب با دست خالی در مقابل شاه ملعون و ستمکار پهلوی ایستادند و مردم فلسطین بدانند در این سنگ هایی که بسمت اسرائیل خونخوار پرتاب میکنند نیرویی الهی نهفته است که سلاح های فوق پیشرفته اسرائیل در برابر آن ضعیف است.

وی گفت: وظیفه کشور های اسلامی در برابر مردم فلسطین و غزه سنگین است و باید با همکاری و همدلی و اتحاد این عزیزان را یاری نمود و نباید خدای ناکرده طوری بشود که در مقابل خداوند سرافکنده باشیم.

فرماندار شهرستان ورامین ضمن اشاره به فتنه 88 و شعار های ضد فلسطینی منافقین در راهپیمایی روز قدس سال 89 گفت: شعارهایی که در ان سال داده شد توسط خود عوامل صهیونیسم بین الملل و بطور هدفمند ساخته شده بود که با هوشیاری و درایت مردم فهیم در این حرکت بی شرمانه در نطفه خفه شد.

خوانساری گفت: کشورهای طرفدار دموکراسی برای تحقیق و تفحص در تمامی مباحث علمی و تاریخی راه را برای محققین و دانشمندان باز می گذارند ولی کسی حق ندارد در مورد هولوکاس تحقیق کند و یا مطلبی بنویسد زیرا خودشان نیز می دانند که قضیه هولوکاس یک افسانه بیشتر نیست.

وی ضمن صهیونیسم خواندن گروهک های تکفیری و داعشی گفت: دشمن کنار مرز کشور عزیزمان ایران در انتظار تفرقه و اختلاف بین دولتمردان و مردم است تا از این فرصت برای ضربه زدن به ایران استفاده کنند.

وی گفت: امروز باید همانند گذشته گوش بفرمان رهنمودهای مقام معظم رهبری و آگاه به مسائل زمانه باشیم تا هیچ کسی در دنیا حتی خواب تجاوز به کشورمان را نبیند.

خوانساری در پایان سخنان خود گفت: از خداوند منان می خواهیم که مستکبرین جهان بخصوص آمریکا و اسرائیل جنایت کار را نابود کرده و همه مسلمانان جهان پشت سر امام زمان حضرت مهدی(عج) و در کنار امام خامنه ای حفظ الله در مسجدالاقصی نماز جمعه بخوانیم.


  • نوشته شده
  • در جمعه 3 مرداد 1393
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 687