En
تاریخ : سه شنبه 14 مرداد 1393
کد 168

راه اندازی مرکز صدا و سیمای شهرستان های استان تهران نیاز منطقه است

فرماندار ورامین گفت : راه اندازی مرکز صدا و سیمای شهرستان های استان تهران ، نیاز منطقه در اطلاع رسانی مناسب به مردم است .به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در حاشیه جلسه مشترک با مهندس هاشمی استاندار تهران گفت : یکی از مصوبات دولت گذشته در رشد و توسعه منطقه ، راه اندازی صدا و سیمای مرکز شهرستان های استان تهران به مرکزیت شهرستان ورامین بود که این امر از سوی مسوولین شهرستان پیگیری گردید.

وی اظهار داشت : شهرستان های استان تهران و به ویژه شهرستان ورامین در بسیاری از مناسبت های سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی پیشگام بوده و فعالیت های بسیار چشمگیری در این زمینه ارائه نموده اند ولی با توجه به محدودیت های موجود در رسانه ملی ، این فعالیت ها به درستی اطلاع رسانی نمی گردد.

وی تصریح کرد : اکثر زمان برنامه های شبکه تهران نیز به اخبار تهران اختصاص یافته و زمان اندکی از برنامه های این شبکه به شهرستان های استان تهران که نیمی از جمعیت استان را در خود جای داده اند اختصاص دارد.

وی اظهار داشت : در دیدار مسوولین شهرستان ورامین با اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری ، پیگیری راه اندازی صدا و سیمای مرکز شهرستان های استان تهران به عنوان یکی از مطالبات مردم و مسوولین شهرستان ارائه گردید .

وی گفت : روز گذشته مسوولین شهرستان در دیدار با استاندار تهران ، پیگیر راه اندازی مرکز صدا و سیمای شهرستان های استان تهران شدند که با موافقت استاندار تهران مقرر گردید که مکاتبات لازم با معاون اول رئیس جمهوری در خصوص تأمین اعتبارات لازم جهت محقق شدن این خواسته صورت گیرد.

خوانساری تصریح کرد : امروز برای مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیازمند توسعه ابزار فرهنگی است و باید با استفاده از رسانه ملی ، اقدامات و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم اطلاع رسانی شده و سد محکمی در برابر تهدیدات فرهنگی دشمنان ایجاد نمود.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 مرداد 1393
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 630