En
تاریخ : پنجشنبه 16 مرداد 1393
کد 169

ملاقات مردمی فرماندار ورامین با شهروندان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین؛ جلسه ملاقات مردمی محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین با جمعی از شهروندان شهرستان با حضور مسؤول روابط عمومی فرمانداری ، مسؤول اداره بازرسی فرمانداری، رئیس اداره تعاون،کار و رفاه ، رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت، رئیس اداره محیط زیست و رئیس اداره جهاد کشاورزی در محل فرمانداری شهرستان ورامین برگزار گردید.
محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در جریان این ملاقات مردمی که با 27 نفر از شهروندان برگزار گردیده بود گفت: از سیاست های فرمانداری شهرستان ورامین این است که ارتباط مسؤولین با مردم بیشتر شود.

وی افزود: برخی موانع و بروکراسی هایی در ادارات است که باعث کند شدن روند حل مشکلات مردم می شود که باید با برطرف کردن این موانع در جهت ارتقاء طرح اکرام ارباب رجوع تلاش کنیم.

وی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده بازرسی فرمانداری شهرستان ورامین این آمادگی را دارد تا گزارشات مردمی را جمع آوری و در جهت بررسی و کارشناسی گزارشات اقدام نماید.

خوانساری فرماندار شهرستان ورامین گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری " اگر مسؤولی نتوانست مشکلی را حل نماید باید با گشاده رویی امید را در دل مردم زنده نماید" که ارز این فرمایش رهبری می توان به اهمیت برخورد صحیح مسؤولین با مردم پی برد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 16 مرداد 1393
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 604