En
تاریخ : چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393
کد 17

حضور مسوولین بین مردم نباید محدود شود بلکه این حضور باید مستمر صورت گیرد

ملاقات عمومی و مردمی فرماندار شهرستان ورامین جهت بررسی مشکلات شهروندان این شهرستان برگزار شد

ملاقات عمومی و مردمی فرماندار شهرستان ورامین جهت بررسی مشکلات شهروندان این شهرستان برگزار شد .

فرماندار ورامین گفت : ارتباط نزدیک میان مردم و مسوولان از شاخصه های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت است که باعث افزایش میزان اعتماد مرم به نظام گردیده است.

محسن خوانساری روز چهارشنبه در جریان برگزاری ملاقات مردمی گفت : کاهش فاصله میان مردم و مسوولین می تواند ضمن افزایش اعتماد آنان به نظام زمینه آشنایی مسوولین با مشکلات مردم را فراهم آورده و به حل مشکلات آنان شتاب بیشتری می دهد.

وی افزود:حضور مسوولین بین مردم نباید به زمان و یا مکان خاصی محدود شود بلکه این حضور می باید بصورت مستمر و بین اقشار مختلف صورت گیرد تا مردم بتوانند بدون واسطه و از نزدیک مشکلات خود را با مسوولین در میان گذاشته و از آنان برای رفع این مشکلات طلب مساعدت کنند.

وی تصریح کرد:امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می گردد تا بهترین خدمات به مردم ارائه شود و این خدمات بی منت می باید در سایه ارتباط مستمر و نزدیک میان مردم و مسوولین صورت گیرد.

وی اظهار داشت : بررسی و حل مشکلات مردم از اولویت های کاری مسوولان است و تمام مدیران باید پس از پیگیری و برطرف کردن موانع و مشکلات مراجعه کنندگان نتیجه اقدامات انجام شده را اعلام کنند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393
  • ساعت 17
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 770