En
تاریخ : يکشنبه 19 مرداد 1393
کد 171

مسؤلان محلی روستاها در خدمت رسانی به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون سیاسی ، معاون عمران، معاون برنامه ریزی، بخشدار مرکزی و جمعی از مسؤولین ادارات شهرستان ورامین از روستای عبدل آباد از بخش مرکزی بازدید بعمل آوردند.

در جریان این بازدید محسن خوانساری گفت: یکی از اهداف برنامه بازدید از روستاهای شهرستان ورامین رسیدگی به مشکلات و ومعضلات و شناخت ظرفیت های روستاها می باشد.

وی گفت: یکی از اهداف مجموعه فرمانداری شهرستان ورامین رسیدگی به امور روستاها است و انشالله با تلاش همه مسؤولین شاهد ارتقاء و رشد عمرانی و رفاهی روستاها باشیم.

وی افزود: وجود روحانی در روستاها بار فرهنگی دارد و در هر روستایی که مجالس و مراسم های مذهبی و اعتقادی گذاشته شده است از سوی مردم استقبال گرمی انجام شده و این نشان از وجود فرهنگ اسلامی در بین مردم را دارد.

فرماندار شهرستان ورامین ضمن اشاره به جنایات اسرائیل در غزه گفت: همین رشادتهای روستائیان ولایتمدار در صحنه های مبارزه با استکبار و جنگ تحمیلی هشت ساله ایران عزیز را به نقطه ای از اقتدار و سربلندی رسانده است.

وی افزود: مردم روستاها سهم بسزائی در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس داشته اند که این نشان از فرهنگ غنی اسلامی در روستاها است.

وی گفت: برخی از معضلات اجتماعی را میتوان از طریق کار فرهنگی و اطلاع رسانی صحیح حل کرد .

وی اظهار داشت: مسؤلان محلی روستاها با یکدیگر توافق نظر داشته باشند و در حل مشکلات و خدمت رسانی به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند.

خوانساری گفت: بحمدلله بعد از انقلاب اسلامی فضاهای خوبی در جهت اشاعه فرهنگ علوی و عاشورا در روستاها بوجود آمد که این از برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

همچنین بخشدار مرکزی شهرستان ورامین و برخی از مسؤلین ادارات ضمن سخنرانی مشکلات روستا را از زبان مردم فهیم عبدل آباد جویا شده و نسبت به رفع آن برنامه ریزی نمودند.

درپایان مراسم بازدید نیز یک خودروی مکانیزه جمع آوری زباله که به همت بخشدار مرکزی و مسؤلان محلی روستا تهیه شده بود ، افتتاح گردید.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 مرداد 1393
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 581