En
تاریخ : دوشنبه 20 مرداد 1393
کد 175

خانواده شهداء و جانبازان در پیروزی دفاع مقدس سهم بزرگی دارند

فرماندار ورامین: امروز مسئولان باید برای تحقق مدیریت جهادی از شهداء و جانبازان که در آن جهاد بزرگ با کمترین امکانات بزرگترین کارها را انجام دادند ، الگو بگیرند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرمانداری شهرستان ورامین به همراه معاون سیاسی و انتظامی ، معاون برنامه ریزی و بخشدار مرکزی از خانواده جانباز شهید حاج محمد جعفری منش دیدار بعمل آوردند.

در جریان این بازدید محسن خوانساری گفت: شهداء آنچه که باید برای این نظام مقدس انجام بدهند را انجام داده اند و بعد از این وظیفه ما است که راه آنان را ادامه دهیم.

وی گفت: خوشحال هستم که در زمان حیات شهید جعفری منش دو مرتبه سعادت زیارت ایشان نصیب بنده شد و ان شاء الله رهنمودها یشان را سرلوحه کارهایمان قرار بدهیم.

فرماندار شهرستان ورامین افزود: خانواده محترم جانبازان نیز در پیروزی دفاع مقدس سهم بزرگی دارند ، هم زمانی که عزیزانشان در جبهه های حق علیه باطل نبرد میکردند با صبر شکیبائی دوری آنها را تحمل کردند و هم بعد از جنگ مجروح شدند خانواده با همه توان و بردباری به امور عزیزان جانبازشان رسیدگی کردند.

وی اظهار داشت: فرزندان شهدائ و جانبازان سرمایه های این نظام هستند و این عزیزان باید با ادامه راه پدرانشان یادآور رشادت ها و دلاوری های آنها باشند.

وی گفت: امروز مسئولان باید برای تحقق مدیریت جهادی از شهداء و جانبازان که در آن جهاد بزرگ با کمترین امکانات بزرگترین کارها را انجام دادند ، الگو بگیرند .


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 مرداد 1393
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 710