En
تاریخ : دوشنبه 20 مرداد 1393
کد 178

هفته دفاع مقدس باید باشکوهتر از گذشته برگزار شود

قرماندار ورامین: خانواده های شهداء و جانبازان سهم بسزائی در پیروزی 8 سال دفاع مقدس دارند و باید یکی از برنامه های این هفته دیدار با این عزیزان باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس که در محل فرمانداری ورامین برگزار شده بود گفت: سالهای گذشته در کشور هفته دفاع مقدس به خوبی برگزار شده است و باید امسال نیز به مراتب باشکوهتر از گذشته برگزار شود.

وی افزود: مسئولان اجرائی شهرستان برنامه های خوبی را تودوین نمودن که با اجرائی شدن همه برنامه ها ان شاء الله دین خود را به این اتفاق مهم ادا نمائیم.

وی گفت: خانواده های شهداء و جانبازان سهم بسزائی در پیروزی 8 سال دفاع مقدس دارند و باید یکی از برنامه های این هفته دیدار با این عزیزان باشد.

فرماندار گفت: همه مسئولان و مدیران شهرستان در حوزه فعالیت خود طی تدوین برنامه ها و مراسم هایی از آزادگان و ایثارگران تقدیر بعمل آورند.

وی اظهار داشت: تمامی برنامه های تدوین شده باید آنچنان منظم و دقیق انجام شود تا مردم فرارسیدن هفته دفاع مقدس را احساس نموده و این برنامه ها تداعی کننده شجاعت ها و دلاوری های فرزندان رشید این مرز و بوم باشد.

همچنین در جریان این جلسه مسئولان و رؤسای ادارات ضمن ایراد گزارشات برنامه های خود در خصوص هفته دفاع مقدس نسبت به هماهنگی و دریافت راهکارها و رهنمودهای لازم از فرماندار شهرستان ورامین اقدام نمودند.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 مرداد 1393
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 777