En
تاریخ : چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393
کد 18

شورای اسلامی نماد اداره امور توسط خود مردم است

فرماندار ورامین گفت : طبق قانون اساسی مردم باید اداره امور کشور را خود در دست بگیرند.

 فرماندار ورامین گفت : طبق قانون اساسی مردم باید اداره امور کشور را خود در دست بگیرند.

محسن خوانساری در دیدار با مدیرکل روستایی استانداری تهران گفت : یکی از مهمترین اصول در اداره کشور ، مشارکت داشتن مردم در اداره امور است و این امر در تشکیل شوراهای اسلامی نمود بیشتری را داشته است .

وی گفت : همراهی ، هماهنگی و همدلی مردم با اعضای شورای اسلامی چیزی جز عمران و آبادنی را نصیب شهرها و روستاها نخواهد کرد و این امر در روستاها که از مراجعه مردم تنها به این نهاد مقدس است نمود بیشتری دارد .

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت : توجه به مدیریت جهادی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی خود را در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده و این امی می باید با همراهی و مشارکت مردم همراه باشد تا عزم ملی مورد نظیر مقام معظم رهبری نیز محقق گردد.

وی تصریح کرد : عزم ملی ملت ایران اسلامی را به خوبی می توان در دوران هشت سال دفاع مقدس مشاهده کرد ، آن جایی که مردم ایران با دستانی خالی و با اطاعت محض از ولی فقیه وارد میدان شدند و با اقتدار پیروز این جنگ نابرابر شدند .

وی بیان داشت : در اداره امور کشور نیز مردم می باید حضوری فعال داشته باشند که یقینا این مهم با عزم ملی مردم ایران محقق خواهد شد .

خوانساری با اشاره به اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه های گفت : اجرای این مرحله از قانون هدفمندی یارانه ها یکی از سرنوشت ساز ترین فعالیت های دولت در شکوفایی اقتصاد کشور است که باید با همدلی و همراهی نمودن با دولت ، زمینه اجرای صحیح و قانونی این قانون فراهم شود.

نماینده دولت در ورامین با اشاره به تحرکات سیاسی رخ داده در کشورهای اکراین ، عراق و افغانستان گفت : ایران همواره نقشی محوری و اساسی در ایجاد صلح پایدار در منطقه ایفا کرده که این مهم به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست آمده است .

وی بیان داشت : امروز روز عمل و کار است ، همه باید به یکدیگر کمک کرده و با همدلی نسبت به رفع مشکلات اقدام نمایند و این بین می باید توجه بیشتری به مقوله فرهنگ صورت داد زیرا که فرهنگ بستر ساز هر گونه توسعه و پیشرفت بوده و بدون آن کارها ابتر خواهد ماند .

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393
  • ساعت 17
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 516