En
تاریخ : دوشنبه 22 ارديبهشت 1393
کد 31

مسؤولین موظفند در جهت ایجاد جهش اقتصادی به تولید درونی کشور روی آورند

فرماندار ورامین گفت : رفع مشکل تولید کنندگان به ایجاد فرصت های شغلی پایدار در جامعه منجر می شود.

فرماندار ورامین گفت : رفع مشکل تولید کنندگان به ایجاد فرصت های شغلی پایدار در جامعه منجر می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری در جلسه مشترک با صاحبان صنایع مستقر در لکه صنعتی خیرآباد گفت : تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی با حرف زدن و شعار دادن میسر نمی شود بلکه باید با عمل نمودن به وظایف قانونی این مهم محقق شود.

وی گفت : امروز تمامی مردم و مسوولین وظیفه دارند تا در جهت ایجاد جهش اقتصادی در جامعه باتوجه به عزم ملی مورد نظر مقام معظم رهبری به تولید درونی و استفاده از ظرفیت های درونی کشور روی آورند .

وی افزود : متأُسفانه امروز بخش تولید و فعالان این عرصه با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند که رفع این مشکلات و موانع توسعه فعالیت نیازمند توجه تمامی مسوولین بوده که این امر همان مدیریت جهادی مد نظر مقام معظم رهبری است.

وی تصریح کرد :مسوولین می باید این مهم را مد نظر داشته باشند و در صورتی که مشکل تولید کنندگان برطرف شود ، فرصت های شغلی پایداری در جامعه به وجود می آورد که این امر خود به رفع بسیاری از مشکلات اجتماعی و فرهنگی نیز کمک شایانی می کند .

خوانساری در خصوص لزوم توجه به لکه صنعتی خیرآباد گفت : با رایزنی های صورت گرفته این منطقه به لکه اقتصادی تبدیل شده و این مهم زمینه ساماندهی صنایع مستقر در این منطقه را فراهم آورده است .

نماینده دولت در شهرستان ورامین گفت : با هماهنگی های به عمل آمده کمیته ای تخصصی شامل اداره صنعت ، معدن و تجارت ، هیأت امنای لکه صنعتی خیرآباد و شهرداری تشکیل شده که این کمیته به صورت تخصصی مشکلات صاحبان صنایع مستقر در این منطقه را بررسی و راهکارهای عملی در جهت رفع این مشکلات ارائه خواهد داد .

وی گفت : تلاش داریم تا ضمن دعوت از وزیر صنعت ، معدن و تجارت به شهرستان ورامین ، روند توسعه اقتصادی شهرستان تشریح و مشکلات صاحبان صنایع ارائه شود تا بتوانیم گامی اساسی در رفع موانع توسعه فعالیت های اقتصادی این شهرستان برداشته شود.

فرماندار ورامین امنیت را لازمه پیشرفت اقتصادی منطقه اعلام کرد و گفت : سرمایه گذاران بخش خصوصی برای حضور در یک منطقه پیش از هر چیز به امنیت آن منطقه اهمیت می دهند تا در سایه آن بتوانند سرمایه خویش را حفظ نمایند .

خوانساری گفت : هماهنگی لازم با دستگاه های انتظامی شهرستان صورت گرفته تا نسبت به تأمین امنیت لکه صنعتی خیرآباد اقداماتی جدی و عملی صورت گیرد تا مشکلی در این زمینه مشاهده نشود.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 ارديبهشت 1393
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 719