En
تاریخ : سه شنبه 17 بهمن 1396
کد 3416

دیدار معاون توسعه مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری با خانواده شهید کچوئیان

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری با خانواده شهید رسول کچوئیان ، از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس جوادآباد ورامین دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، سیدابوالفضل رضوی روز سه شنبه با حضور در منزل شهید کچوئیان ، از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس جوادآباد ورامین ، از مادر این شهید سرافراز ایران اسلامی تقدیر کرد.
وی در جریان این دیدار گفت : ایثار و از خودگذشتگی مادران شهدا که در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و استقرار حکومت اسلامی ، تمام هستی خود را فدای اسلام کردند باعث شده تا امروز ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار داشته باشد.
سید ابوالفضل رضوی افزود : خانواده معظم شهدا بدون چشم داشت مادی فرزندان خود را روانه جبهه های نیرد حق علیه باطل کردند تا عظمت نصیب ایران اسلامی شود لذا مسئولان وظیفه دارند تا با رسیدگی دائم به مشکلات این قشر عظیم ، وظیفه خود را در قبال جامعه شاهد و ایثارگر انجام دهند.
وی تصریح کرد: خدمت رسانی به مردم ، مهمترین راه برای ادامه راه شهیدان است و مسئولان وظیفه درند تا با گام نهادن در این مسیر ، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگاه دارند.
شهید رسول کچوئیان از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس است که در سال 1361 در جبه های نبرد حق علیه باطل به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 بهمن 1396
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 130