En
تاریخ : سه شنبه 17 بهمن 1396
کد 3424

سه پروژه کشاورزی و صنعتی در ورامین افتتاح شد

همزمان ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور معاون مناطق توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ، سه پروژه کشاورزی و صنعتی در ورامین افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در این مراسم که روز سه شنبه در شهرک صنعتی سالاریه ورامین برگزار شد، یک گلخانه صنعتی، واحد تولید گونی های پلی پروپیلن و کارخانه تولید صنایع گوشتی به بهره برداری رسید.
فرماندار ورامین در حاشیه این مراسم گفت: پروژه گلخانه صنعتی ورامین با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان ر مساحت 10 هزار متر مربع احداث شده است.
محمدرضا یوسفی بیان کرد: یک میلیارد و 800 میلیون تومان از هزینه احداث این پروژه از محل تسهیلات و یک میلیارد و 200 میلیون تومان آورده بخش خصوصی است .
وی گفت : با بهره برداری از این پروژه 25 فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم ایجاد می شود.
وی بیان کرد: پروزه تولید گونی های پلی پروپیلن با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 900 میلیون تومان از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینی به مساحت 9 هزار متر مربع و زیر بنای 4 هزار مترمربع احداث شده و 60 فرصت شغلی مستقیم ایجاد کرده است.
فرماندار ورامین افزود: واحد تولیدی صنایع گوشتی با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 700 میلیون تومان در زمینی به مساحت 3 هزار و 200 متر و زیربنای 2 هزار و 300 متر مربع احداث شده و 16 فرصت شغلی مستقیم ایجاد کرده است.
وی بیان کرد: 59 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 93 میلیارد تومان در ایام دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 بهمن 1396
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 260