En
تاریخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396
کد 3478

همایش تکریم همسران شهدای شهرستان ورامین برگزار شد

همزمان با روز شهید و سالروز تأسیس بنیاد شهید ، همایش تکریم همسران شهدای شهرستان ورامین برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در این مراسم که روز چهارشنبه و با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار ورامین ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران و همکاری فرمانداری و بنیاد شهید برگزار شد ، از همسران شهدای شهرستان ورامین تجلیل به عمل آمد.
فرماندار ورامین در این مراسم گفت : خانواده معظم شهدا ، اوج گذشت ایثار ،صبر وبردباری را در دفاع از ارزش های اسلامی به نمایش گذاشتند و زبان از بیان بزرگواری این عزیزان قاصر است .
محمدرضا یوسفی افزود : خانواده معظم شهدا در اوج عزت قرار دارند و نمی توان در مقابل آنان سخنی به میان آورد که بتواند اوج ایثار آن ها را بیان کرد چرا که آنان در راه نظام و انقلاب گرانبهاترین دارایی خود را تقدیم کرده اند.
وی افزود : در مقوله جهادو شهادت و در راه خدا ،اسلام و قرآن شما کار بزرگ و ویژه ای کردید چرا که علاوه بر آن که عزیزان خود را تقدیم اسلام کرده اند ، دیگران را نیز به گام برداشت در این مسیر تشویق کرده اید.
فرماندار ورامین گفت : عزت ، اقتدار و جایگاه والای ایران اسلامی امروز مرهون این ایثار و از خودگذشتگی شما عزیزان است و در این میان همسران شهدا ، از آرزوها و جوانی خود گذشتند تا امروز ما در آسایش و آرامش زندگی کنیم.
یوسفی تأکید کرد: همسران شهدا نمونه بارز و صادق سوره والعصر هستند کسانی که ایمان آوردند ، عمل صالح انجام دادند و دیگران را به این عمل صالح تشویق کردند که اگر رشادت و از خودگذشتگی شما نبود انقلاب به مخاطره می افتاد .
وی تصریح کرد: خانواده معظم شهدا نجاتگر این نظام و انقلاب هستید و در همه ی عرصه ها حضور پر رنگ و فعالی دارید .
وی گفت : تمام کسانی که در نظام مسئولیتی را بر عهده گرفته اند ، در قبال این همه ایثارو از خودگذشتگی وظیفه ای بزرگ  بر عهده دارند و وای به حال آنانی که در خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا کوتاهی کرده و موجبات تألم خاطر آن ها را فراهم می سازند.
وی گفت : همسران شهدا و خانواده های انها باید به خود افتخار کنند که در قران به نیکی از آنان یادشده ، ما نیز به وجود شما میبالیم که از چنین جایگاه ویژه ای برخوردار شده اید.
در پایان این مراسم از تنی چند تن از همسران شهدا تقدیر به عمل آمد
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 اسفند 1396
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 94