En
تاریخ : چهارشنبه 24 ارديبهشت 1393
کد 35

باید هر چه سریعتر تکلیف پروژه مترو ورامین مشخص شود

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ، مشکلات اجرای متروی شهرستان ورامین مورد بررسی قرار گرفت.

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ، مشکلات اجرای متروی شهرستان ورامین مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین در این جلسه ای که  با حضور حسن کریمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ، فرماندار ، نماینده ، شهردار و اعضای شورای  اسلامی ورامین در شهرداری این شهر برگزار ، موانع اجرا و توسعه متروی شهرستان ورامین مورد بررسی قرار گرفت .

فرماندار ورامین در این جلسه گفت : تأخیر در روند احداث پروژه مترو موجب دغدغه شدید مردم و اهالی شهرستان ورامین شده و باید هر چه زودتر تکلیف این پروژه مهم روشن شود .

محسن خوانساری افزود : مشکلات ، موانع ، سوء تفاهمات و نیز دغدغه های مسوولین شهرستان ورامین و شرکت مترو در جلسات متعدد مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته که نتیجه آنها تا کنون به تسریع اجرای مترو منجر نگردیده است .

وی اظهار داشت : برگزاری جلسات فنی و تخصصی تا کنون به نتیجه خاصی منجر نگردیده است و اگر روند اجرای این طرح بیش از این با تأخیر مواجه شود مشکلات اجتماعی گریبانگیر شهرستان خواهد شد .

وی تأکید کرد : اجرای پروژه مترو مطالبه جدی مردم ورامین است و باید با همفکری ، تعامل و بررسی نیازهای فنی مسوولین و رفع دغدغه های موجود در شهرستان اجرای آن با سرعت صورت گیرد.

شهردار ورامین نیز در این جلسه گفت : مهمترین خواسته مسوولین شهرستان ورامین ، اجرای صحیح و اصولی پروژه مترو است تا کمترین آسیب به بافت شهری و نیز روند توسعه شهرستان وارد گردد.

علی حیدریان گفت : شرکت اجرا کننده اجرای این طرح تا کنون برای اجرا نقشه ای به شهرداری ارائه نکرده و برای اجرای این طرح تا کنون مجوزی از سوی این شهرداری صادر نگردیده است .

وی بیان داشت : اجرای پروژه مترو مهمترین نیاز شهرستان ورامین است و مسوولین شهرستان تلاش دارند تا این پروژه با کمترین مشکل و به بهترین نحو انجام گردد تا مردم جنوب شرق استان تهران از منافع آن بهره مند شوند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 24 ارديبهشت 1393
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 657