En
تاریخ : سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
کد 3503

پیام تبریک فرماندار ورامین به مناسبت روز کارگر

محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستانورامین طی پیامی ، فرا رسیدن روز کارگر را به این قشر عظیم و تلاشگر جامعه تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در متن این پیام آمده است:
کارگران بازوان حركت جامعه به سوي رشد، تعالي و شكوفايي می باشند و بي شك بخش عظیمی از پيشرفت‌هاي حاصل شده در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه می باشد .
کارگران ایران اسلامی نه تنها در دوران مبارزات انقلابی ، که در طول دوران هشت سال دفاع مقدس نیز در صف نخست دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی برآمدند و پس از آن نیز با حرکت دادن چرخ های اقتصادی ، بسیاری از مشکلات جامعه را در این حوزه برطرف کردند.
در ایامی که دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی با اعمال تحریم های ناجوانمردانه تلاش داشتند تا مقاومت ملت ایران را در هم شکنند ، این کارگران بودند که با تلاش و همتی عالی ، اجازه ندادند تا تحریمها کارساز افتاده و این توطئه را نیز به همت ایستادگی ملت در هم شکستند.
امروز همه ملت ایران و تمامی مسئولان وظیفه دارند تا در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال با عنوان حمایت از کالای ایرانی ، تلاش های کارگران را ارج نهاده و با خرید کالاهای ساخت داخل ، از تلاش کارگران ایران اسلامی تجلیل کرده و اقتصاد کشور را شکوفا کنند.
اینجانب به عنوان نماینده دولت در شهرستان ورامین فرارسیدن روز كارگر را به مردم فهیم و کارگران خدوم و تلاش گر ورامین تبریک عرض کرده و امیدوارم که با تلاش آحاد جامعه شاهد توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور باشیم.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 103