En
تاریخ : چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397
کد 3504
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین در متن این پیام آمده است.
بسم الله الرحمن الرحیم
ن ، وَالقَلَم وَ ما یَسطُرون
دوازدهم اردیبهشت یادآور مردی بزرگ و مجاهدی دانشمند است که نقش فراموش نشدنی وی در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی فراموش شدنی نیست ، مجاهدی خستگی ناپذیر که وجود او بسیاری از اهداف انقلاب را در پیروزی بر رژیم طاغوت محقق کرد و امروز ، نام معلمان در کنار اسم این استاد شهید آمده است.
مقام معلم از چنان جایگاهی برخوردار است که خداوند متعال خود به عنوان نخستین معلم انسان ها ، کار هدایت انسان ها را بر عهده گرفته  وامروز تقارن سالروز ولات حضرت مهدی (عج) با روز معلم ، این مقام و منزلت را بیش از پیش در جامعه نمایان ساخته است.
پیشرفت های امروز ایران اسلامی نتیجه تلاش و همت معلمان و اساتیدی است که در طول دوران استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ،آینده سازان ایران را آموزش دادند تا آن ها با تعهد و تخصص ، مسیر پیشرفت کشور را هموار سازند.
اینجانب به عنوان نماینده دولت در ورامین ، فرارسیدن روز معلم را در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده ، به جامعه بزرگ فرهنگیان شهرستان ورامین تبریک عرض کرده و برای آنان توفیق روز افزودن در آموزش آینده سازان ایران اسلامی خواستارم.