En
تاریخ : سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
کد 3505

استارت آپ ها ظرفیت تحول اقتصاد جامعه را دارند

فرماندار شهرستان ورامین گفت : استارت آپ ها به عنوان نسل جدید کارآفرینی نقش از ظرفیت لازم برای تحول اقتصاد جامعه برخوردارند و نیاز است که به خوبی از آن ها حمایت کرد.
به گزارش فرمانداری شهرستان ورامین ، محمدرضا یوسفی در جلسه هماهنگی راه اندازی استارت آپ های بومی که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار کرد: استارت آپ ها با هدف آموزش و ترویج کارآفرینی تشکیل می شوند و می توانند ایده های خلاق را در مسیر رفع مشکلات و توسعه فعالیت های اقتصادی و کارآفرینی پرورش داده و آنها را اقتصادی و قابل اجرا کند.
وی اظهار کرد: امروز بسیاری از استارت آپ ها توانسته اند علاوه بر خدمت رسانی به مردم ، فرصت های شغلی متعددی را ایجاد کرده و موجب کسب درآمد شوند ، و این نشان از ظرفیت بالای این دست از فعالیت در ایجاد تحول در اقتصاد جامعه دارد.
فرماندار ورامین بیان کرد: برای توسعه فعالیت استارت آپ ها در شهرستان ورامین لازم است تا تمامی مدیران و دستگاه های مربوط وارد میدان شده و با رفع موانع و در نظر گرفتن منافع مالی آن ها ، فعالیت آن ها را تسهیل کرده و تسریع کنند.
وی با بیان این که اولویت شهرستان ورامین در فعالیت استارت آپ ها در حوزه های کشاورزی است گفت : شهرستان ورامین در تولید محصولات کشاورزی ، گوشت و شیر و همچنین در حوزه گردشگری ، سرآمد استان تهران و کشور است و فعالیت های نوین در کسب و کار لازم است تا با در نظرگرفتن این ظرفیت ها انجام شود.
یوسفی بیان کرد: مسئولان وظیفه دارند تا استارت آپ های فعال با  اولویت ورامین و استان تهران را که از ظرفیت ارائه خدمت اولویت دار به شهرستان برخوردار می باشند را شناسایی کرده و به توسعه فعالیت آن ها کمک کنند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 100